Wpis z mikrobloga

#prezent
#komunia
#porady
#uk
#pytanie
Ile dać chrześniakowi na komunię, ?
Nie kupuje juz prezentów bo jest mocno rozpieszczony przez siostrę i ostatnia zabawkę na święta to nawet nie chciał złożyć tylko rozpakował i pieprznal w kąt. Samochodzik z napędem na sól. Więc sam ją złożyłem.
Piaskownice kilka lat temu mu kupiłem to siostra po kilku miesiącach ja wywaliła z ogródka bo tak. I woli trawnik A i on też nie bardzo chciał się bawić w piasku. Smartfon i tablet lepszy. Ale to już ma.
Więc wolę dać gotówkę i nie bawić się w kolejny przez to który i tak będzie nie doceniony.
  • 32
@adamsowaanon dzieciaki takie są. Kup mu coś co dziś pieprznie w kąt, ale później doceni. Na moją komunię dostałem wiele prezentów, które teraz już nie istnieją/nie działają, poza zegarkiem swatch którego trzymam jako jedyną pamiątkę po chrzestnym. Może monete bulionową to będzie trzymać wiele lat zanim sprzeda, albo właśnie zegarek, klasyczny, uniwersalny i taki by pasował na dłoń nastolatka i dorosłego.
@adamsowaanon: jak nie masz pomysłu na prezent to się dogadaj z drugim chrzestnym i dorzuć do jego pomysłu. Ja tez wole dać pieniądze, niż kupić cos nietrafionego, ale nie oszukujmy się - dla dzisiejszych dzieciaków Komunia to przede wszystkim festiwal prezentów, dużo potężniejszy niż Boże narodzenie czy urodziny. Moja babcia opowiadała mi, że bardzo dobrze pamięta swoją komunie bo wszystkie dzieci dostały słodka bułkę i kakao. Dzisiaj bez quada nie podchodź.