Wpis z mikrobloga

via Android
  • 4
@JackMarston2 chyba ty, a nawet gdyby to dla mnie to nie jest jakaś straszna wizja, myślę, że pewnie nawet by było fajnie, już kilka razy mi propononowali mi pobyt w psychiatryku, ale zawsze odmawiałem
  • Odpowiedz
@Nwojtek: eee taki zestaw to gitówa, chociaż trochę biedą wieje od tych czisów. Mój ulubiony zestaw to podwójny McRoyal z potrójną wołowiną, podójnym chedarem, podwójnym bekonem, papryczkami dżalapeńo i cebulą
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@69lukas69miami69 ja jestem prosty człowiek i cheesburger to też prosty burger, a w sumie dla mnie najlepszy, z kilku powodow i nie chodzi tylko o walory smakowe(to swoją drogą, bo są smaczne). Pasujemy do siebie
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@JackMarston2 Delirka najgorsza xD xD To już myślę, że OZT które niedawno przeszedłem jest o wiele gorsze, parę godzin w domu leżałem sparaliżowany z bólu w do.u zanim trafiłem do szpitala, nawet na bok się nie mogłem obrócić, a przykładów rzeczy gorszych od delirki są miliony. Delirka najgorsza, jeszcze raz xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@furyknajpydyskretnychlod kreski się skończyły w nocy/nad ranem, nie licząc dzisiejszej drzemki, gdzie dzisiaj odpłynalem na chwię i wpis który przeczytałem na mirko wziąłem za sen, nawet zrobiłem o tym wpis xD, a po za tą drzemką to od ponad 3 dni nie śpię xD
  • Odpowiedz