Wpis z mikrobloga

@DiscoKhan: no i co ma wspólnego popularność za granicą z warsztatem artystycznym. Zresztą łąki łan to gówno dla juleczek, które myślą że są outsiderkami xd
  • Odpowiedz
@markopolon: Co jak co ale głos ma rewelacyjny, szkoda że już nie ma na YT jej wykonania Boskiego Buenos.
Słyszałem też opinie od osoby która miała z nią bezpośrednio do czynienia parę lat temu, że jest bardzo w porządku babką i i nie gwiazdorzy jakoś specjalnie.
  • Odpowiedz
@Niuans: zazwyczaj całkiem sporo, nie jest to złota reguła ale najczęściej lepsi artyści podłapują popularność gdzie ci z gorszym warsztatem tkwią w zapomnieniu.

O, nawet nie wiedziałem, że to zespół dla outsiderów, bo dla mnie to jest po prostu funk do tańczenia, muzyka klubowa ¯\_(ツ)_/¯

Ale ja pisałem o Łąki Łan w porównaniu do rzekomych talentów Justyny Steczkowskiej i jako coś lepszwgo od tej artystki, bo Łąki Łan orzynajmniej ma
  • Odpowiedz
@markopolon: tak w ogóle to trochę nietrafione porównanie bo Steczkowska to była taka idolka nastolatek-alternatywek lat 90tych a Norbi to po prostu popowy kotlet grzany w radiu do porzygu
A o Steczkowskiej jako osobie można dużo powiedzieć, ale trzeba jej oddać głos ma zajebisty i Artystką jest przez duże A.
  • Odpowiedz
@balrog84: ale ona sławę zdobyła w latach 90 kiedy to jej piosenki leciały wszędzie i każdy ja znał. W latach 2000 nie wydała już nic co zainteresowało stacje radiowe wiec jej nie słychać.
  • Odpowiedz