Wpis z mikrobloga

@markopolon: juz wyjasniam, ona jest z klubu prominentnych ludzi, a kariere robila m.in w szansie na sukces, gdzie bylo widac jak na dloni ze nie ma talentu do spiewania, jednak ktos jej tam dal ta szanse
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mireczki i mirabelki, nie spodziewałem się dyskusji po 2h od tego gównowpisu. @balrog84 dobrze zauważył, nie dodałem słowa o popularnej piosence. Wasze komentarze wpływają na moje postrzeganie artystki a urażonych przepraszam.

@aegypius: ja jestem młody i pamiętam jak rzygałem tym szrotem. Typowe babskie piosenki o niczym.

Jeszcze ta zasrana dziewczyna szamana, disco polo nie lubię ale już jakiś "hicior" Shazzy miał lepszą linię melodyczną.

@ciezki_przypadek: te gówniane nagrody jako wyznacznik czegokolwiek poza obracanien się w odpowiednich kręgach xD

Największe polskie zespoły jak Behemoth (za którym nie przepadam ale znany w kręgach metalowców) czy Łąki Łan (spora popularność za granicą, prawie no
kariere robila m.in w szansie na sukces, gdzie bylo widac jak na dloni ze nie ma talentu do spiewania


@Morritz: tzn jak to wyglądało, to jak na dłoni? My tu zwykłe wykopy są, my się nie znają na muzyce, wytłumacz nam, co zdemaskowało to jej beztalencie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DiscoKhan:

Największe polskie zespoły jak Behemoth czy Łąki Łan

Mówimy tu o muzyce pop a nie dość niszowych kategoriach jak metal czy...nawet nie wiem jak nazwać gatunek Łąki Łan (który swoją drogą znam i lubię)- ska? Za granicą dość znany jest też Zespół Pieśni i Tańca Mazowsze a w mainstreamie go nie ma i większość ludzi zna ich pewnie tylko z nazwy. Są znani w pewnych kręgach ludzi. Można tak wymienić
@ciezki_przypadek: Łąki Łan to funk i jeżeli chodzi o popularność to polski pop jest bardziej niszowy od polskiego funka ¯\_(ツ)_/¯

Łąki Łan sprzedał 10 razy tyle płyt co Steczkowska jak nie więcej nie mówiąc o frekwencji na koncertach. Na Woodstocku The Prodigdy grali support przed Łąki Łanem.

Steczkowska ma podobne sukcesy? Nie kojarzę.