Wpis z mikrobloga

@Kai bez przesady, komp na którym pograsz w gry z 3060 jest od niecałych 5000zł, lapek z 3060 podobnie jeśli chcesz mobilny.
A zawsze można kupić PS5 lub Xboxa S za jakieś 15,40zł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kai: może to przyniesie jakiś pozytywny rezultat w postaci większej optymalizacji,
tak jak na początku, były słabe kompy to gry lub programy były optymalizowane bo mało kogo było stać na drogi sprzęt, jeśli teraz przez mała dostępność będzie problem z dostaniem nowego sprzętu to może nowe gry będą lepiej optymalizowane pod sprzęt zamiast wymuszać na graczach wymianę co kilka lat bo nie uciągnie nowej gry na minimalnych
@Kai: Rimwold, Kenshi, Fallout 4 i kupa innych ogrywałem na i7 4970 oraz gtx 1080. Wtedy przy dużych ilościach osób potrafiło w takim Rimwold (30 osób) spadać do 15 fps, na i7 11700 tego już nie mam, mimo to wolę grać w starsze tytuły nawet te z czasów ps2. Nie mówię tu o nostalgi, ale bardziej o tym jak niektóre tytuły miały fajne mechaniki rozgrywki oraz fabule dzięki której przyjemnie się
@mati1990: nie wiem ja tam cale zycie na kompie gralem w starsze tytuly. Kupilem w koncu ps4 pro za 850zl z padem i do tego gier na promkach za jakies 350 zl i mam na rok do przodu albo lepiej grania.
Jedynie w czym grafa w kompie lepsza to strategie bo tego sobie nie wyobrazam, no albo jak ktos musi to strzelanki ale zawsze mozna miec slabsze detale i dalej miec