Wpis z mikrobloga

@Nie_masz_racj_idioto Prawda jest taka że każde pokolenie ma swoją muzykę i te same epitety których używają w stosunku do tej laski, dekady temu używano do szkalowania Rolling Stonsów czy the beatles. Żeby nie było, nie mówię że to ta sama klasa co wyżej wymienieni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Nie_masz_racj_idioto: nie wiem czemu to jest takie hejtowane. Muzyczka bardzo melodyjna wiec większości się podoba, nie musi być wysokich lotów, do tego rymowany tekst. Dziewczyna ma chyba 19 lat czy coś takiego, jakie teksty ma pisać jak nie ma doświadczenia życiowego? Ona pisze o tym co wie i co jej się podoba, chociaż nie jest to sztuczne. Nie wiem też czy wy w ogóle jesteście i musicie być odbiorca tej muzyki,
Żeby nie było, nie mówię że to ta sama klasa co wyżej wymienieni.


@Tibor: Czytałem ostatnio jakiś dłuższy wywiad z nią i odniosłem bardzo pozytywne wrażenie. Ot, całkiem ogarnięta, młoda dziewczyna, która stwierdza, że po prostu chce robić luźną, imprezową i wpadającą w ucho muzykę. To mają być pozytywne kawałki o fajnej zabawie, piciu Bacardi ze szklanki i jaraniu hehe ziółka oraz o ruszaniu nóżką zgrabnie, powabnie. ( ͡° ͜
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KubaGrom: ja jej nigdy bym nie widziała gdyby nie wykop xd ten marketing też bardzo wątpię by celował w mężczyzn. Dziewczyna jest ładna więc pewnie pali przewody facetom, muzyka też jest bardzo melodyjna więc każdemu się może podobać i to się kręci.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@groceries: szczerze to jako osoba nie znająca się w ogóle na muzyce i nie rozumiejąca muzyki, bym nawet nie rozpoznała rytmu od melodii xd Jednak dla mnie zawsze proste melodie są te 'wpadajace w ucho'. Ma jakiś tam bit i melodię, która wszystkim będzie się podobać.