Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Nienawidzę #howimetyourmother. Nie ma drugiego takiego serialu który powoduje we mnie nostalgię za czymś czego nigdy nie przeżyłem i nie przeżyje. Sugeruje, że gdzieś tam są ludzie którzy mają takie życie jak główni bohaterowie i powoduje że czuje się źle patrząc na swoje. Od małego gdzieś uczestniczę w tym wyścigu szczurów, od pierwszego roku studiów pracuje w IT, czuję przez ten serial jakby ominęło mnie wszystko co mnie mogło ominąć. Żyje w tej swojej polskiej rzeczywistości i porównuje swoje życie do życia piątki z HIMYM. #!$%@?, że takie emocje są w stanie się we mnie wzbudzić mimo wieku. Serial pokazuje w pełni wyidealizowane życie, w którym bohaterowie nie mają praktycznie żadnych obowiązków, nie mają nic do załatwienia, chodzą do pracy a po pracy do baru i na imprezy. Ich obowiązki zaczynają się dopiero około 35-30 jak mają dzieci. Oczywiście to nie jest problem chodzić na całonocne imprezy jak rano ma się iść do pracy. Oczywiście wszyscy (oprócz Lily) mają jakieś poważne posady wysoko akceptowalne społecznie i nigdy nie są zmęczeni. Czuję się oglądając ten serial jakby życie mi gdzieś uciekło bokiem, coś jak w dniu świra. Nienawidzę. Zastanawiam się tylko czy to nie odzywa się moja psychika która ma dość prostego i komfortowego życia do którego się przyzwyczaiłem i sugeruje wprowadzić zmiany których się podświadomie boję. Musiałem to z siebie wyrzucić.
#himym #seriale #filmy
KQQQ - Nienawidzę #howimetyourmother. Nie ma drugiego takiego serialu który powoduje ...

źródło: comment_16342970249c19AtAo1nqIqHD1fn9h6D.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Sugeruje, że gdzieś tam są ludzie którzy mają takie życie jak główni bohaterowie i powoduje że czuje się źle patrząc na swoje. Od małego gdzieś uczestniczę w tym wyścigu szczurów, od pierwszego roku studiów pracuje w IT, czuję przez ten serial jakby ominęło mnie wszystko co mnie mogło ominąć


@KQQQ: sugerowanie ze ten serial ma cokolwiek wspólnego z rzeczywistością jest śmieszne :)
  • Odpowiedz