Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tymi #rozowypasek ? Poznałem niedawno fajną dziewczynę, spotkaliśmy się pierwszy raz na spacerze, było miło. Potem od 2 tygodni każde zaproszenie na kolejne spotkanie zbywa czymkolwiek, sama też nie napisze z nawet głupim co tam tylko sam muszę inicjować rozmowy. Jest jakikolwiek sens kontynuować tą "znajomość" jeśli faktycznie mi na niej zależy?
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NiktGorszyKazdyLepszy: nikt nigdy nie mówi takich rzeczy wprost, bo niefajnie jest sprawiać przykrość. Musisz po prostu zacząć ją olewać. Tylko to może zadziałać. Niczym innym, żadnymi sposobami jej do siebie nie przekonasz poza olaniem. Wtedy ona poczuje zagrożenie, że może jednak nie ma cię w garści i zacznie sama się odzywać. A wtedy bądź bardziej oschły
  • Odpowiedz
Potem od 2 tygodni każde zaproszenie na kolejne spotkanie zbywa czymkolwiek,


@NiktGorszyKazdyLepszy: lekcja na dziś:
Jak laska Ci pisze w stylu "jutro nie mogę, bo coś tam", ale wychodzi z propozycją innego terminu, to coś z tego będzie.
Jak po prostu zbywa próby spotkania i nie wykazuje żadnej inicjatywy, to raczej nic z tego nie będzie albo księżniczka czy jesteś dla niej opcją awaryjną. Olej i tyle.
  • Odpowiedz