Wpis z mikrobloga

Jestem na "ławeczce" w nowej pracy, czekam aż projekt ruszy, dosłownie z nikim nie mam kontaktu, jedynie z Line Managerem. No przedwczoraj dostałem emaila z IT support czy potrzebuje VPN'a plus jakieś ustawienia sieciowe dla nowego projektu. Napisałem więc w tej sprawie do managera. Manager powiedział, że się nie zna, ale w tym projekcie co już jestem jest jakiś chłopak od miesiąca też czeka i bym napisał do niego.

Napisałem do tego nowego chłopaka wczoraj w południe po ang:
"Hej, manager udzielił mi informacji że bedziemy razem pracować i abym odezwał się do Ciebie, podejrzewam że projekt się jeszcze nie zaczął, w każdym razie miło Cię widzieć"

Z nadzieję, że ten gość coś odpisze, jednak od wczoraj był Zielony na Teams, przeczytał to i nawet nic nie odpisał XD Co o tym myśleć?

#programowanie #pracait #pracbaza #korposwiat #naukaprogramowania
  • 31
@jaca_66: dopiero co zmieniłem....

I tak w praktyce wygląda przeskakiwanie z firmy do firmy. Wszędzie ta sama bieda, a może nawet gorsza. Dziwią się mi dlaczego się trzymam swojej, ale chociaż mam pkup 80% (przyda się po 25 roku życia).
@jaca_66: aj Jaca, Jaca, zmiana awatarka i pracy nie pomogła. Ciesz się z wakacji i miej wywalone. A ajti niech ci zrobi vpn, nic nie kosztuje, może się przyda. Chłopak tak jak ty czeka, pewnie teamsów nie sprawdza tylko gdzieś się bawi. Nie bądź taki i mu nie psuj zabawy bo dobre relacje w zespole się przydają.