Wpis z mikrobloga

@topol: to tym bardziej na policję i zgłoś oszustwo i próbę wyłudzenia pieniędzy.
Tutaj nikt ci nie pomoże, @Bitbay ma #!$%@? bo zapewne jak piszesz giełda sprzedana żeby ładnie wyprowadzić środki i żeby nie było na szuszka. Więc zostaje jak najszybsze zgłoszenie na pały. Jak będziesz pierwszy to może jakieś hajsy dla ciebie zostaną z majątku spółki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a ktoś ostatnio wypłacał, przelewał na inną giełdę bądź ledgera i było wszystko w porządku?


@tiq7 Parę miesięcy temu przeniosłem wszystko z bitbaya na binance. Zrobiłem normalny przelew krypto i przeszło bez problemów. Jedyne co to trzeba się przygotować na prowizje od wypłaty.

@Rozmyk Ja trzymam na Binance i póki co jest git
@topol:
złóż zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przywłaszczenia mienia, inaczej raczej niczego nie odzyskasz. Zobacz na opinie na google, AML za AMLem żeby zgarnąć kasę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@topol: estońska firma powołującą się na estońskie przepisy AML - wbrew poradom wyżej, zgłaszanie na policję/jakichkolwiek innych polskich organów nie pomoże.

Pozostaje ci czekać, kontakt na czacie nic nie da, oni nie będą cię prosić o żadne dokumenty jeżeli już ich system wyłapał cię do weryfikacji AML. 'Weryfikacja' moze trwać tygodniami/miesiącami, zależnie od tego jak beznadziejne mają procedury
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NoMoRe: załóżmy, że chcę mój zysk z zagranicznej giełdy i portfeli przetransferować do Polski, żeby wypłacić fiat. Jak to teraz najlepiej zrobić? W 2017 kiedy osystnio to robiłem to używałem bitbeya, ale teraz widzę, że to niebezpieczne.
Ja tam miałem dogecoiny za 15 Ziko, kupione chyba w 2015, więc dosłownie za darmo, i kiedy #!$%@?ło kurs na kilka tysięcy % w górę, zorientowałem się że mi konto dawno przez nie aktywność usunęli, albo bo tak? Tak czy siak.. auto bym sobie kupił czy coś xD
Co radzicie teraz robić? Korzystam z tej giełdy juz z 4 lata, ogółem o każdej giełdzie słyszałem takie jaja, ale mi również bitbay robi problem z weryfikacją. Jak już uda mi przejść tą weryfikacje to co robić? Transfer walut przejdzie bez problemu na binance? Czy znowu się będą pruć o jakieś weryfikacje aby transfer zrobić?