Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@srogie_ciasteczko: czemu piszesz do mnie w liczbie mnogiej? Podatków nie mam zamiaru odprowadzać. Niech se mnie szukają. Odpowiadając na nie zadane pytanie dlaczego miałbym chcieć sprzedać krypto to np. chciałabym przerzucić kasę w coś innego.
@Hershel: Trochę taki argument jak „jeszcze kilka lat temu amber gold cieszył się ogromna popularnością”.
Zdaje sobie sprawę, ze Binance święty nie jest, ale prawda jest taka, ze będąc rakim molochem jak Binance musza zdarzać się jakieś wpadki. Jednak szansa na to jest duzo mniejsza, a szansa na pozytywne rozwiązanie dużo większa :)
@resuf czyli po prostu masz mało i liczysz na to, że cię nie sprawdza. Ale urząd skarbowy może dostać listę wszystkich wypłacających od giełdy i wtedy będą mieli czarno na białym, że wpłacałeś kasę, a nie zapłaciłeś podatku. Nie wiem jaka szansa na coś takiego jest, pewnie mała, ale jest. Potem się zaczynają problemy, czy udowodnisz skąd masz kasę. Jak nie to przypadek ilu, 75%? Nie lepiej po prostu poświęcić te 5%
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@srogie_ciasteczko: kilkadziesiąt tysięcy w sumie i tak, jak już bym wypłacał to bym liczył, że nie dojdą co skąd gdzie i za ile. Poza tym nie miałbym zamiaru wypłacać wszystkiego na hura tylko partiami jakieś niewielkie części.
W jaki sposób można wypłacić z bitomatu poświęcając tylko 5%?
@diogene: tak jak dosłałem 2 wyciągi w tym z zamkniętego konta sprzed 4 lat. Blokowanie ponad miesiąc kryptowalut bez uprzedniego zapytania czy ktoś sobie tego życzy, kpiny z klientów, odpisywanie na e-maile po tygodniu podczas przywłaszczania środków, powinni iść za to do pierdla. Teraz nie dziwię się że są na liście zorganizowanych grup przestępczych KNF.