Wpis z mikrobloga

@CocoJamboolin: Nic mnie nie zapiekło. Męczysz pytaniami, tylko ten co bliżej siedzi w obecnym problemie tolerancji musi sam chcieć byc zaakceptowanym przez ten problem, bo nie miał odwagi samemu się wychylic wiec wyszedl na ulice jak inni wyszli ( ͡° ͜ʖ ͡°) homoseksualizm jest chorobą psychiczną. Coś w ukladzie nerwowym się psuje, to jak upośledzenie umysłowe
  • Odpowiedz
@smacznyy

Heteroseksualizm jest kluczowy w naturze, bo sprzyja rozmnażenii się genów


Tak samo jak homosekusalizm przez dobór krewniaczy. I również jest normą, co potwierdzają wszyscy naukowcy.

Jak jesteś tak obrażony na rzeczywistość, to sam usuń konto i wracaj do szkoły.
  • Odpowiedz
najpierw zwiększał się aktywizm, a potem tolerancja.


@Ekspert_od_niczego: Fakt, zapomniałem że pomiar przyrostu poziomu aktywizmu jest taki banalny i się to robi w PL regularnie, więc dokładnie wiemy jak określić co się zwiększało wcześniej bez żadnych zmiennych zakłócających.
  • Odpowiedz
Prawakoidy doskonale wiedzą, że aktywizm daje dużo


@CzajnikZniszczenia: Nie sądzę. To debile wierzące w paróweczki Korwina i tego, że "delegalizacja nic nie daje, bo jak ktoś będzie chciał to i tak to zdobędzie"
Jakiś ich lider powtarza jakieś bzdury, to te debile w to wierzą.
Tak samo wierzą, że aktywizm zniechęca. A że dane pokazują co innego to, RERREERRREEERRERER, autistic screeching
  • Odpowiedz
@EvilToy: moim zdaniem to walka z LGBT powoduje akceptację wśród normalnych ludzi. Sam kiedyś miałem stosunek między negatywnym a obojętnym a jak słyszę o strefach wolnych od LGBT czy o innych głupotach wymyślanych przez PiS to trochę się to podejście zmienia... A z drugiej strony jak widzę obrazki z parad gdzie niektórzy wyglądają jak w cyrku to mam nadzieję że to wyjatki.
  • Odpowiedz