Wpis z mikrobloga

@Ekspert_od_niczego: potwierdzam, jeszcze w 2015 byłem prawakiem, aż pewnego razu jadąc z mamą na zakupy do Tesco zobaczyłem parade równości. Następnego dnia obudziłem sie odmienionym człowiekiem i nawet obejrzałem Brokeback Moutain bez odruchów wymiotnych.

Tak było, nie zmyślam.
Ciekawe z czego to wynika, pewnie zesłali ją nam kosmici.


@Ekspert_od_niczego: z badań np.; oczywiście można postulować wpływ aktywizmu na naukę (chociaż to wygląda na coś niebezpiecznie bliskiego prawicowemu pomysłowi o homo-lobby xD), ale nawet jeżeli ktoś się pokusi o coś takiego, to (1) aktywizm na ogół nie ma takich sukcesów, więc musi być tu jakiś dodatkowy czynnik tak czy inaczej, (2) nawet jeżeli jakiś wpływ aktywizmu na medyczną depatologizację był,
@EvilToy: Spokojnie poczekaj, teraz to efekt politycznego sporu i każdy powie wszystko co jest przeciwko PiS-owi, daj znać jak do władzy dojdzie PO czy będzie równie kolorowo czy nie będą was brali za roszczeniową lewicę.
Że Parady LGBT i tęczowy aktywizm nic nie dają?


@EvilToy: Umiesz czytać?

stosunek do gejów i lesbijek


Większość Polaków nie ma nic do osób o orientacji homo, zupełnie inna historia to stosunek do ich postulatów.Tyle.
@smacznyy: nawet gdyby był chorobą to co Cie obchodzi stan zdrowia innych ludzi? Osobom na wózkach też byś kazał siedzieć w domu, żeby się nie obnosiły ze swoim kalectwem? A niewidomym zamieniłbyś białą laskę na parasol dla niepoznaki?

Zresztą heteroseksualista- niech geje przestaną się wreszcie afiszować

Tymczasem opakowanie chleba
Pobierz P.....k - @smacznyy: nawet gdyby był chorobą to co Cie obchodzi stan zdrowia innych l...
źródło: comment_1634251323AO8IV8w8TZobSJqqPwr7Gf.jpg