Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, czy ktoś po socjologii może odnaleźć się w branży IT? Skończyłam studia i teraz będę na macierzyńskim, więc będę mieć trochę czasu, żeby zdecydować w którą stronę chcę iść. Głównie zależy mi na pracy zdalnej i możliwości pracy na mniej niż cały etat. Koleżanki wybierają się na bootcamp z testowania, ale dużo się naczytałam na przesycie na tym rynku i zaczęłam się zastanawiać nad frontend developerem. Istnieją jakieś tańsze alternatywy dla bootcampów? Jestem całkiem zielona, więc nauka we własnym zakresie odpada, bo nawet nie wiem od czego zacząć. #programowanie #testowanieoprogramowania #pracait

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6167e9e9820612000adcaa80
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 167
  • Odpowiedz
@calka-rekurencyjna: ah ta mityczna matematyka w programowaniu. Zaskoczę cię, ale w standardowej pracy programisty matematyka zamyka się na poziomie liceum. Nawet jak ktoś robi jakieś rzeczy niskopoziomowe to matematyki tam praktycznie nie ma.

Ofc są projekty, które wymagają matematyki na bardzo wysokim poziomie ale wtedy zatrudnia się do tego odpowiednie osoby (uwaga - po matmie)

Co do bootcampów to prawdą jest, że na rynku juniorów jest przesyt, nawet studentów. Zazwyczaj
  • Odpowiedz
Oj, jakbym słyszał swoich znajomych 4-5 lat temu jak weszli do branży po przebranżowieniu z różnych innych zawodów. Wiesz ile teraz zarabiają? dokładnie tyle samo xD


@marcel009_ to jakiś ewenement chyba, albo mają 2 lewe ręce. W mojej firmie, ludzie z mojego zespołu, nieco starsi stażem, mieli już spore podwyżki. Standardem w tej branży są podwyżki, żeby po wstępnym przeszkoleniu pracownicy nie uciekali, więc nie wiem o czym ty piszesz i
  • Odpowiedz