Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, czy ktoś po socjologii może odnaleźć się w branży IT? Skończyłam studia i teraz będę na macierzyńskim, więc będę mieć trochę czasu, żeby zdecydować w którą stronę chcę iść. Głównie zależy mi na pracy zdalnej i możliwości pracy na mniej niż cały etat. Koleżanki wybierają się na bootcamp z testowania, ale dużo się naczytałam na przesycie na tym rynku i zaczęłam się zastanawiać nad frontend developerem. Istnieją jakieś tańsze alternatywy dla bootcampów? Jestem całkiem zielona, więc nauka we własnym zakresie odpada, bo nawet nie wiem od czego zacząć. #programowanie #testowanieoprogramowania #pracait

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6167e9e9820612000adcaa80
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 167
jakieś tańsze alternatywy dla bootcampów? Jestem całkiem zielona, więc nauka we własnym zakresie odpada, bo nawet nie wiem od czego zacząć


@AnonimoweMirkoWyznania: wpis brzmi trochę jak bait, ale w sumie mogę odpowiedzieć. Bootcamp to tylko takie wskazówki jak zacząć się uczyć. Jest to jakaś podstawowa wiedza, którą każdy może znaleźć w sieci za darmo, ale jak płacisz, to dostajesz ją na tacy. Po takim bootcampie nie nadajesz się jeszcze do pracy,
:@RandolphMarsh: nie wiem dlaczego, ale ludzie wychodzą z założenia, że programowanie to nauka języków programowania na pamięć i potem pisanie całego kodu z pamięci ( ͡º ͜ʖ͡º) a jak im mówię, że języki to narzędzia, którymi potem trzeba samemu rozpracowywać requirementy projektu to jest wielkie zdziwienie, że jak to trzeba samemu wymyślić rozwiązanie