Wpis z mikrobloga

określę to nowoczesnością dla młodych ze mieszkanie ma wygladac a nie być funkcjonalne albo żyjemy w dwóch innych światach….


@Tomsz1989: Ale potrafisz zaakceptować fakt, że niektórzy po prostu nie potrzebowali wcześniej biurka w mieszkaniu?
Miejsca „pół na pół” nie. Jeszcze dodaj ze biurko nie powinno mieć miejsca w domu bo kojarzy się z praca.


@Tomsz1989: Ehh dobry z ciebie ignorant. Ciekawostka - rozni ludzie mają różne potrzeby a do tego różne możliwości.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smacznyy: nie pij już

A jak nie jesteś pijany, tylko po prostu z natury mało co rozumiesz, to zadaj pytanie to ci pomogę zrozumieć.

Nie musisz reagować agresja tam gdzie kończy się twój rozumek.
sami sobie urzadzamy swoje 4 katy, wiec nie rozumiem jak mozna byc tak nie praktycznym


@Tomsz1989: No właśnie ty próbujesz na siłę urządzać innym cztery kąty.

Jeśli ktoś ma małe mieszkanie i nawet na sekundę przy biurku nie usiądzie (bo, surprise surprise, nie ma takiej potrzeby) to po kij ma sobie je stawiać w sypialni czy salonie? Bo tak wypada?
@geronimo80 komputery to inna gadka ale miras ja mam sam meble ktore mają po 150 lat i uwierz mi Ikea nawet koło tego nie stała takie rzemiosło.

Auta znam takie co mają po kilkadziesiąt lat a ja moim znajomym zazdroszczę bo sam bym chciał takie.
@grv_: czy drogo czy nie to nie mi oceniać. Ale opłaca się bardziej niż branie nowych mebli ze sklepu. Głównie biorą firmy które mają biura, restauracje,i inne gdzie trzeba wypełnić pomieszczenie a nie opłaca im się brać mebli ze sklepu bo nie wiedzą czy za miesiąc dwa nie zmienią lokum. Jak się zniszczy to przyjeżdża ktoś i ocenia czy da się naprawić czy szkoda całkowita w umowie jest wszystko zawarte. Meble