Wpis z mikrobloga

Ahoj! Jak już kiedyś tu napisałem, że jeszcze tej jesieni chcę wrócić do #rhodeisland tak zrobiłem. Za każdym razem mam ten sam dylemat, bo ilekroć jestem w górach tak mówię sobie, że najbardziej kocham góry tak ilekroć jestem nad oceanem powtarzam, że to jest to i tu chcę zostać.

Jak ktoś ma ochotę przez kilka dni oglądać relację #fotografia z Block Island to zapraszam na #r2d2zwiedza #natura w #usa a będzie tego dużo ʕʔ

[dużo zdjęć w komentarzach]
Pobierz
źródło: comment_1634178306kwflnc0w1PXrShxHz6lhIt.jpg
  • 39
@Farfetch_d: Człowieku to USA. Przez godzinę kursu na wyspę grubasy bez żarcia by się przekręciły więc kuchnia jest ale że buja to rzygam bo ze mnie szczur lądowy to nigdy nic nie biorę. Wiem że mają hamburgery, hot-dogi i kawę. Przeważnie siedzę w ładowni i jestem wdzięczny za dodatkową amortyzację w aucie. Ehhh jak ja tego nie lubię
Pobierz
źródło: comment_1634178738C7Gb6FTuRY8l6o7DvUSPJM.jpg
@guma_Turbo: Daj spokój z banami. Właśnie wczoraj z jednego wróciłem. A co do tagowania na nocnej to robiłem kilka razy ankietę wlanie na nocnej z której wynikało że 90% wykopków ma na to wywalone. A tak poza tym to u mnie jest nadal przed północą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sosnowiec rulez