Wpis z mikrobloga

@nicnieslyszalam: zasadniczo to niczego takiego nie powiedziała. Powiedziała, że jest dla niej o wiele za wcześnie na fizyczność i bliskość na razie ją odrzuca (bliskość, a nie Paweł). On jej się akurat spodobał z wyglądu, było widać na ślubie i weselu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elena-mary: była gadka w pierwszym czy drugim odc. z której wynikło że ani on, ani ona, nie wpisywali w ankiecie nic na temat preferencji względem wyglądu.
@Goronco: ja nie jestem wybredna. 180 wystarczy ;)
Ale tak czy siak to ja bym nie chciała być w związku, w którym nie podobam się swojemu parnerowi. Ciężko (o ile możliwe) by taki związek był satysfakjonujący.
@nicnieslyszalam ja nawet rozumiem że może jej się nie podobać, ma do tego prawo ale po pierwsze według mnie nie powinna tego mówić tak szybko, jest jeszcze pod wpływem dużych emocji i jej osąd na tym etapie może się zmieniać - często bywa tak że ktoś na początku wydaje nam się nieatrakcyjny a potem nas przekonuje do siebie innymi cechami i inaczej postrzegamy jego fizyczność. A jak mu strzeliła taką bombą to
@elena-mary: Napisałaś: "[...] wykopki lubią szczupłe a mirabelki lubią wysokich [...]" tak jakby facetom (nawet tzw wykopkom) wisiało kalafiorem czy dziewczyna jest wysoka czy nie. Otóż rozczaruję ciebie. To nie przypadek że faceci z dużym szmalem umawiają się z modelkami. Pzdr.
Napisałaś: "[...] wykopki lubią szczupłe a mirabelki lubią wysokich [...]" tak jakby facetom (nawet tzw wykopkom) wisiało kalafiorem czy dziewczyna jest wysoka czy nie


@TakanobuYebaka: wybacz. Następnym razem będę pisać prostszym językiem aby łątwiej ci było zrozumieć co mam na myśli :)