Wpis z mikrobloga

Kurcze oczekiwałem czegoś lepszego od Hellblade. Początek fajny i klimatyczny, ale wszystko zniszczone przez latanie i poszukiwanie tych ukrytych znaków. Nie dość, że to ogólnie durne, to jeszcze nudne i powtarzalne, przez co męczy i wybija z klimatu.

Walka za to bardzo mi się podoba. Daje satysfakcję i mogło by jej być zdecydowanie więcej.

Spodziewałem się po tej grze czegoś lepszego mimo wszystko i nie wiem czym się tak ludzie jarają. Te głosy i tak gadają w sumie ciągle to samo, a bieganie po tych biomach we wszystkie strony mnie cholernie wynudziło.

Kupione za 25zł na obecnej promce i zdecydowanie nie warto wydawać więcej.

#ps4 #ps5 #xbox
Pobierz Z.....r - Kurcze oczekiwałem czegoś lepszego od Hellblade. Początek fajny i klimatycz...
źródło: comment_1634116462YhJ0X8i2GwL1hHNG5nVRKM.jpg
  • 12
@metiniowiec: walka bardzo mi się podoba, ale te zadania mnie mega wymęczyły, zalicz 3 takie same ucieczki z pożarów, znajdź 3 znaki idz dalej i znajdz kolejne 3 znaki, znajdz jeden znak, idz dalej i znajdz 3 znaki, pozniej idz dalej i znajdz kolejne 3 znaki. No ludzie ile można.
@Zielony_Ogr: Niby tak, ale to, że lubię mroczne klimaty, to gra mnie nie nudziła, same przemierzanie mglistych terenów, oprawa audio wizualna cieszyła oczy i uszy, ale rozumiem, że nie każdemu coś takiego się podoba.
@M4A1Q123: Nie ma oceny, bo jeszcze gry nie skończyłem, jestem już przy ostatnim bossie, ale gdybym miał teraz wystawić ocenę to takie mocno naciągane za uszy 6.

Może jeszcze coś napiszę, już po skończeniu gry, ale ocena już nie sądzę by się zmieniła. Jednak gdy będę pisał reckę z oceną to na bank będą tam same wady, bo wszyscy się jarają tym klimatem i tą chorobą psychiczną, a mało kto zauważa
@Zielony_Ogr: Mnie to nie przeskadzało, bo grałem dla fabuły i klimatu (i byłem usatysfakcjonowany), ale mój brat, który na pierwszym miejscu stawia gameplay szybko od niej odbił się, bo go znudziły i wymęczyły zagadki. Obstawiam, że dwójka będzie bardziej "przystępna" gameplayowo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zielony_Ogr: miałem to samo - jeśli znalazłeś pierwsze dwa symbole i pokonałeś pierwszego przeciwnika to praktycznie widziałeś już wszystko
( ͡° ͜ʖ ͡°) ja odpadłem po pokonaniu pierwszego bossa w momencie z przechodzeniem przez te bramki (swoją drogą bardzo fajny motyw ale za dużo błądzenia)
@Zielony_Ogr: Miałem podobne wrażenia. Na początku intryguje formą, stylem opowieści, ciekawym gameplayem, ale bardzo szybko okazuje się, że poza kilkoma sztuczkami gra nie ma wiele do zaoferowania, przez co dłuży się i nudzi. Pod koniec grałem już trochę z przymusu, bo chciałem po prostu dowiedzieć się jak kończy się historia - równie dobrze mogłem to obczaić na YT, bo granie mnie wymęczyło.