Wpis z mikrobloga

Mirki czy jak od 1:50 w nocy paczka jest w oddziale u mnie, a od rana nie mam info że została wydana do doręczenia (jest juz 11) to oznacza że już jej mi dziś nie przywiozą i jedyna opcja to ubrać skarpetki i jechać tam osobiście i próbować odebrac?( ͡° ͜ʖ ͡°) Paczka jest z góry opłacona od sklepu morele itd, tylko coś to DPD się ociąga bo wczoraj cały dzień leżała w WA1 i dopiero dziś tu dowieźli i nadal nie rozwożą a mailowo obiecali że wczoraj (wtorek) będzie :C
#dpd
piterczak - Mirki czy jak od 1:50 w nocy paczka jest w oddziale u mnie, a od rana nie...

źródło: comment_1634115633iyGNN30K26JXLOrELBNVLW.jpg

Pobierz
  • 7
@LeopoldStaff: poleciłbyś poczekać do którejś godziny? (popołudniowe doręczenia są od jakiejś określonej czy jak wróci z pierwszej trasy?) Bo nie chcę im robić koło dupy i wydzwaniać, ale zależy mi żeby dziś odebrać bo jutro mnie nie będzie w chacie :< a akurat jak miała być na wczoraj to się trafiło że wtorek i środę wolną miałem :C
I cyk update: Muszę poczekać bo Pani z obsługi klienta dopiero wysłała maila na sortownie żeby dowiedzieli się co jest z paczką i mam dzwonić za jakiś czas i wtedy się okaże czy mogę sam odebrać czy kurier wziął i nie zeskanował :p Zabawne że powiedziała że dziś o 2giej w nocy paczka trafiła na sortownie więc do doręczenia byłaby dopiero jutro, czyli w sumie paczka zamówiona w poniedziałek, z dopłatą na