Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 128
#szkola #koronawirus #licbaza #przegryw Zdalne = oszczędność czasu, komfort, brak stresu, redukcja negatywnego wpływu na środowisko naturalne, płynniejszy transport drogowy i wiele innych korzyści. Stacjonarne = paranoja maseczkowa, stres, niekomfortowe warunki psychofizyczne, nieefektywnie wykorzystany czas, wzrost emisji zanieczyszczeń, korki i tłok w miastach. Rachunek jest prosty, każdy z rigczem popiera naukę zdalną.
o__p - #szkola #koronawirus #licbaza #przegryw Zdalne = oszczędność czasu, komfort, b...

źródło: comment_1634066846mdbzQKRUT1qmiAP7iIAAK4.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@o__p: nie powiedziałbym że na zdalnych stres jest mniejszy niż na stacjonarnym. W szkole się stresuje ale w towarzystwie gdy widzę mordy wsztkich jest mi poprostu raźniej a na zdalnych byłem sam nauczycielka zadała mi pytanie i jak nie wiedziałam to następowała grobowa cisza która dawała o wiele więcej stresu niż ta w klasie gdzie zostaje ona zagłuszona
  • Odpowiedz
@DzikiPierun: Ty myślisz że na polibudzie są tylko zajęcia takie typu chemia czy nie wiek budowanie mostów na architekturze? Znam z 20 z 3 różnych Kierunków osób co miało całkowicie zdalne zajęcia i chodzenie na zajęcia nic im nie zabrało a wręcz pomogło zniwelować stres
  • Odpowiedz
@DzikiPierun: Kochany, prosiłem Boga o to od 2008-2009 roku, aby pani na skype z nami gadała i nam pisała co jest pracą domową, pamietam jak z kolegami na przerwie o tym gadałem XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@o__p: uwazam ze zajecia stacjonarne maja swoje plusy ale jesli to wyklady albo inne rzeczy w stylu zrob w domu i pokaz prowadzącemu a on tylko oceni to totalnie tego nie widze.
  • Odpowiedz
@o__p: w zdalnych zapomniałeś dodać zaletę w postaci braku socjalizacji, więc i fabrykowanie kolejnych pokoleń przegrywów oderwanych od rzeczywistości
  • Odpowiedz
@DzikiPierun będzie papierek do McDonalda
Mmmmm....
Można iść na biotechnologie, ale można też walić w #!$%@? na bezpieczeństwie narodowym. Twój wybór. #!$%@? mnie twoja duma. U NAS SIE CHODZI NA WSZYSTKO
I co z tego jak nikt na to nie patrzy bo sami wykładowcy na uniwerkach zdają sobie sprawę z tego, że są w spirali #!$%@?
Gówno studia>dwie drogi po zakończeniu>kariera naukowa czytaj praca za grosze mimo wykształcenia lub robienie tego
  • Odpowiedz
@venezuelanbiedol: Nie jestem dumny z bycia studentem, mówię jak jest. A papierka potrzebuję żeby przejąć biuro rachunkowe po dziadku, więc od razu po licencjacie duża kaska zacznie wpadać i to na swoim. Trochę źle trafiłeś kmiotku, jestem po prostu wyżej urodzony od ciebie psi synu i mam zapewnione życie na wysokim poziomie bez jakichś starań.
  • Odpowiedz
@DzikiPierun jesteś przykładem, ze studia na uniwerku np. Zarządzanie ma sens jak "masz czym zarządzać"
Tak samo u ciebie jakas rachunkowość czy co tam robisz, ale z tym stanem szlacheckim to mnie #!$%@?łeś na łopatki. Dziadek jest magnatem rachunkowości na powiat? Każdy budowlanec wyjeżdżający do Raichu z wami się rozlicza?
  • Odpowiedz
@o__p: #!$%@? nie moge z tego, jak ja sie ciesze ze juz do tej #!$%@? szkoly nie msuze chodzic, wymusil covid na tych starych prukwach jakies zmiany w edukacji od 100 lat czy wiecej to ci jak tylko sie dalo wracaja do tego co bylo, zero wnioskow, przemyslen, zmian, jedziemy z edukacja tak jak wygladala 60 lat temu, #!$%@? ze w tym czasie kazdy aspekt zycia sie dawno zmienil, stare
  • Odpowiedz
@o__p Jezu, jak ja dobrze wspominam naukę zdalną, nie budzisz się równo o 6.00 niewyspany i #!$%@? na nogach w dwie strony (nie wspominam o dojeżdżaniu na większe odległości) już nie żeby się czegoś nauczyć tylko żeby mieć obecność na lekcjach i to dzień w dzień, tylko spokojnie w kapciach siadasz przy komputerku.

Będziesz mieć krzywy kręgosłup od tego komputera! Jasne xD, żebyś widział te #!$%@? pokraczne ławki i krzesła z
  • Odpowiedz