Wpis z mikrobloga

Siema Mireczki. Może ktoś z was będzie zainteresowany. Jakiś czas temu działałem nad projektem budowy bota do #kryptowaluty dostosowanego do giełdy #binance. Można automatycznie handlować #bitcoin, #ethereum i wszystkimi innymi krypto.

Całe oprogrogramowanie jest gotowe do wdrożenia i działania. Nie chcę już mi się tego tematu rozwijać więc sprzedam swoje rozwiązania pomysły komuś innemu, może ktoś będzie z was zainteresowany.


#programowanie #programista15k #biznes #startup
Pobierz yeruvoci - Siema Mireczki. Może ktoś z was będzie zainteresowany. Jakiś czas temu dzi...
źródło: comment_1634057514bLyIcsW5ey2mkCP55OXmGH.jpg
  • 13
@yeruvoci: zapomniałeś dodać, niedziałający interfacy do fiatów, najdroższe fee przy wypłatach, shilowanie swojego guwnianego bsc na każdym kroku i ściganie przez regulatorów w US, EU i Azji, pomijam #!$%@? manipulacji przy każdym szybszym runie, czy nabijanie wolumenu własnymi botami
@yeruvoci: Przecież nie działa. Wystarczy uruchomić i by zarabiało. Po co sprzedawać po 50 pln? :D

https://www.wykop.pl/wpis/60358475/pocisnijmy-troche-beke-z-januszy-krypto-ktorzy-wyk/

@cypherpunkbtc: To niewiarygodne jakim idiotą jesteś atari. No ale nie dziwne że nadal nie rozumiesz jak działa rynek, jeżeli ostatnio napisałeś że nie rozumiesz dlaczego alty reagują natychmiast na ruchy BTC i chcesz to rozgryźć. No i wierzysz w soft który potrafi przewidzieć przyszłość. Domena największych idiotów. Dzwoń do Bufetta, zapłaci ci miliard