Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 60
721 096 + 131 = 721 227

Z reguły nie tworzę tras stricte pod kwadraty, przy moim stylu jazdy to robią się trochę same, no ale tu głównym celem był właśnie kwadrat. Myślałem, że w okolicach Serocka to mam już wszystko objechane, ale akurat jedna dziura jakoś się uchowała, pewnie przez to, że nic tam nie ma, pole i ze 2 domki na odludziu ¯(ツ)/¯ Sam kwadrat trudny nie był, bo dojazd do tych domków jest, no ale jako że nie uznaję cofek, to trzeba było znaleźć też wyjazd gdzieś po drugiej stronie. Licha polna dróżka, no ale nie było tragedii, jakiś tam ślad traktorowy był i dojechałem tak do kolejnej osady.

Oprócz tego to trzeba było mocno rzeźbić, żeby coś nowego odkryć na tych dosyć nudnych terenach, było więc dużo kręcenia się po wszelakich zadupiach, plus spacer po opuszczonym ośrodku wypoczynkowym w Popowie. Zajrzałem też do Pokrzywnicy zobaczyć nowy stadion. Trochę byłem zdziwiony, że powstał, bo kiedyś przy mojej pierwszej wizycie zwiedzałem ich stary stadion, jak na małą gminę tragedii nie było, a tu 100metrów obok postawili nowy :)

#kwadraty
Max square: 47x47
Max cluster: 3751 (+5)
Total tiles: 9538 (+1)

#rowerowyrownik #gravel #100km

Skrypt | Statystyki
SnikerS89 - 721 096 + 131 = 721 227

Z reguły nie tworzę tras stricte pod kwadraty,...

źródło: comment_16340463760b7a8qowjeVqZbVtOWTJTp.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SnikerS89: Ty te trasy zaczynasz zawsze z domu czy sobie dojeżdżasz gdzieś samochodem/pociągiem? I nie pracujesz, że masz tyle czasu na jeżdżenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zbychoo: Ta trasa z domu, ale ostatnio to często w jedną stronę pociąg. Nie lubię jeździć po tych samych terenach, więc trzeba coraz więcej kombinować ¯\_(ツ)_/¯

Z reguł maks 2 razy w tygodniu wychodzę na rower, nie jest to chyba jakiś wyśrubowany wynik jak na ulubione hobby? ;) Po prostu nie tracę czasu na krótkie trasy, tylko jak już jadę to konkretnie, stąd pewnie takie wrażenie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SnikerS89: fakt, pewnie tylko takie wrażenie, bo wrzucasz często posty w środku tygodnia, więc od razu mi się wydaje, że nic nie robisz poza jeżdżeniem rowerem :P
  • Odpowiedz