Wpis z mikrobloga

Ja (już pisałem tu kiedyś) kupiłem złoma merca CLS 2006 pare lat temu - kupiłem za 40k szczęśliwy ze udało mi się stargować i tanio - wsadziłem około 16k i sprzedałem szczęśliwy po roku za 26k ( ͡° ͜ʖ ͡°) łeb do interesów
  • Odpowiedz
@bencbenc321: Witam w klubie, kupiłem S70 w 2015 za 7.5 tysiąca, wsadziłem worek pieniędzy, teraz jak zmieniłem auto to S70 oddałem ojcu. Oczywiście nic się nie nauczyłem i kupiłem V70 II 2.5T XD
  • Odpowiedz
@bencbenc321: 2.3 t5 czy 2.0 t5?

Nie porównujcie v70 t5 czy s60r itp do 850.
850 to troglodyta z przednim napędem.

850 to mityczne samochody, mój po zakupie pluł paliwem na lewo i prawo, bo komputer dziwne dawki ustawiał xD.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Kupiłem kiedyś V70 D5 II generacji, fart taki po znajomości za śmieszne pieniądze i powiedziałem że jak za tyle to poczekam aż coś się zepsuje to się pozbędę, zaczęło się niepozornie bo jak się trochę pokręciłem nim to palił tyle co żeby czasem wskazówka nie drgnęła, kilka razy grubsze trasy ze średnią 4,8l na setkę, no ciekawe myślę sobie niezłe auto. Czas leciał kilometry leciały a awarii brak, człowiek lekko zdezorientowany ale
Lucius - Kupiłem kiedyś V70 D5 II generacji, fart taki po znajomości za śmieszne pien...

źródło: comment_1634063537BxBXthRA48Q31kXkjuBCI5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz