Wpis z mikrobloga

@pilot1123: Na skp przy kupującym wyszło, że sworznie, łaczniki i lizaki do roboty, jakieś tam zapocenia, a po 2h od wyjazdu mi napisał, że zaświecił mu się check. #!$%@? klątwa czarnego karawanu
  • Odpowiedz
@Heady1991: No, ale tyle co ja i poprzedni właścicel włożyliśmy w tego złoma to mądrzejsza nie wspominać, a ten znowu dawaj, co mi sie tu dzisiaj #!$%@?.

Najlepsze bylo jak padl czujnik temperatury cieczy i sam gazu dodawal na swiatlach. Kazdy chcial sie scigac, a ja jak emeryt byle dojechac do domu

Oczywiscie zaawansowana technologia, odpadl kabelek to go dopchalem gwozdzikiem i jeszcze 500km zrobilem zanim calkiem sie zesralo. xD
  • Odpowiedz
@bencbenc321: stare to stare, miałem dziesiątki aut w życiu, zawsze mam też jakiegoś klasyka jako drugie lub czasami trzecie auto, i zasada jest jedna : jeśli chcesz bez awaryjnie jeździć ponad 20 letnim autem na codzień to musisz go wozić na lawecie (najlepiej nowej).
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: Bo lubie stare zlomy. Osiemsetek z T5 w manualu prawie nie ma, a ja chcialem kanciaka. Kupilem go z nudow, serio. Mial troche #!$%@? do ogarniecia, ale mechanicznie byl spoko (przynajmniej dopoki klatwa nie przeszla na mnie xD)
  • Odpowiedz