Wpis z mikrobloga

@BarkaMleczna:

Było już tylu heteroseksualnych Supermenów, że jeden homoś nie zrobi różnicy.

A swoją drogą ciekawe, że jedyne sytuacje kiedy spotykam się z "promocją LGBT" to wpisy dotyczące krytyki tych ruchów.
  • Odpowiedz
jakiś logiczny dowód na to, że Superman- Gej to coś złego i niewłaściwego?


@PrzeKomentator: obawiam się, że słuszność orientacji seksualnej Spidermana nie jest systemem formalnym, więc dowody logiczne mogą nie być narzędziem do rozstrzygnięcia tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy to natomiast medium które powinno się zajmować takimi tematami i z czego takie decyzje wynikają już każdy musi sobie odpowiedzieć sam, jest w tym imo coś
  • Odpowiedz
Czy to natomiast medium które powinno się zajmować takimi tematami i z czego takie decyzje wynikają już każdy musi sobie odpowiedzieć sam, jest w tym imo coś absurdalnego.


@Wap30: oczywiście, że powinno. Ilu mamy homoseksualnych superbohaterów? Dlaczego taki pomysł jest od razu wyśmiewany i krytykowany? Dlaczego LGBT musi być zawsze spychane na margines i jak tylko pojawi się jakaś główna postać, która jest homoseksualna od razu podnosi się lament o nachalnej promocji LGBT?

Młode osoby, które są głównym targetem takich produkcji też chcą móc się utożsamiać z bohaterami. Być może właśnie dzięki temu kilku zagubionych gejów poczuje się lepiej ze swoją orientacją, wyjdzie z szafy i przestanie mieć poczucie
  • Odpowiedz
@pekak: ale ja nic do tego nie mam - zróbcie sobie własnych, nowych superbohaterów. ¯\_(ツ)_/¯

W latach 70. na brak czarnych superbohaterów odpowiedziano stworzeniem nowych komiksów z nowymi postaciami - taki genialny Blade na przykład to właśnie taki efekt. I tak samo jak nie wyobrażam sobie, by Blade był biały, tak nie wyobrażam sobie by był gejem - on czy superman.

To samo tyczy się feminazistek. Ja wiem, że marzeniem jest kobieta-Bond np., co jest absurdalne. Jak nie potraficie stworzyć swojej okołokultury, to powinniście zniknąć z niej całkowicie, bo jedyne co umiecie to wpieprzać swoją mało popularną ideologię wszędzie, by stała się modna. Nic odkrywczego, nic
  • Odpowiedz
zróbcie sobie własnych, nowych superbohaterów.


@Kismeth: hurr durr zróbcie sobie własnych. Sorry, nie wiedziałem, że Superman to kanon historyczny xD
  • Odpowiedz
@Kismeth: niby dlaczego kobieta-Bond to coś absurdalnego? Agent 007 to była co kilka filmów zupełnie inna postać, więc co stoi na przeszkodzie, żeby raz była to kobieta?

Lara Croft była postacią stworzoną 100% pod facetów, więc akurat nietrafione
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: te tytuły (sygnowane DC Pride) to tytuły oznaczone jako age 13+, w większości stanów (nie oszukujmy się to głowny rynek dla tych komiksów) wiek zgody to 16 lub 17 lat, ,ożna było te te tytuły oznaczyc jako mature czy adult (jak ongiś kultowe z innych wzgledów Vertigo czy Verotik) ale tego nie zrobiono, wiec jest to typowe egzemplum homo propagandy CND
  • Odpowiedz