Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 980
Pisałem już jakiś czas temu, że u mnie na wsi wybudowali Lidla i robią przeceny codziennie na prawie wszystko -50% już od 2 miesięcy bo nikt tam nie chodzi xD
Sklepu i tak nie zamkną bo w sezonie latem robi za duży obrót.

Na zdjęciu zakupy za 27 zł.
Normalnie w sklepie takie produkty przeceniają dzień przed końcem ważności.

#gownowpis #zakupy #polska #ciekawostki
Pobierz Caracas - Pisałem już jakiś czas temu, że u mnie na wsi wybudowali Lidla i robią prze...
źródło: comment_1634020650B17yK836bCSOUllFlhex3s.jpg
  • 125
U mnie w biedrze jest np. czysto. ¯_(ツ)_/¯


@Merdarion_PL: Bo to w dużej mierze zależy od lokalizacji sklepu (ilość klientów) i budynku w którym się mieści. Na prowincji i na obrzeżach większych miast biedronka mieści się we własnych halach i jest w niej dużo miejsca co ułatwia rozkładanie towaru. Natomiast w dużych miastach biedronki bardzo często są zlokalizowane z blokach, kamienicach, dworcach, itp. Biedronka jest jak szczur co wciśnie się w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marian1881: nie powiedziałbym by Lidle miały zawsze. Jak byłem w miejscowościach turystycznych to z faktu, że zazwyczaj bliżej był Lidl to tam chodziłem. Był syf i #!$%@? palety, klejące się podłogi. Nadal większość zależy właśnie od tego co wymieniłeś, czyli lokalizacja itd., zaangażowania pracowników, a nie logo na wejściu.
@Merdarion_PL: Pewnie byłeś w sezonie turystycznym, gdzie klientów jest dużo więcej niż zazwyczaj, ale trwa to 2 miesiące. Taka skrajność. Mam rację? Robię zakupy w różnych sklepach, czasami też w innych miejscowościach i widzę ogromną różnicę w poszczególnych biedronkach, natomiast lidle zawsze są spoko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marian1881: nie wiem co próbujesz teraz udowodnić. Tak, byłem w turystycznym miesiącu i syf z tego wynikał co zresztą przyznałem potwierdzając twoje argumenty. Nadal jednak był syf. Lidle nie zawsze są spoko bo np. nie są spoko w takim miesiącu. Moja miastowa biedra rzeczywiście ma nową hale po remoncie to nie ma problemu z miejscem. Jest porządek, dzięki temu i dzięki pracownikom bo dbają mocno o czystość tam mimo, że dużo
@dawid131 w określonym czasie pracownik jeździ z wózkiem, sprawdza produkty i nakleja, większość nadal zostaje na swoim miejscu.

@Caracas też często kupowałem z promki, ale to musisz jeść na bieżąco inaczej to większość pójdzie do kosza.
Także może być usyfiony Lidl, czysta Biedronka i jedyne co chce pokazać, że inny właściciel nie wpływa znacząco na ten aspekt,


@Merdarion_PL: Bzdura, standardy są narzucane z góry, a pracownicy tylko lepiej lub gorzej je wypełniają. Robiłem zakupy w niejednej biedronce, gdzie jest wąsko, ciemno i brudno (zawsze były to sklepy zlokalizowane z małych lokalach w blokach czy kamienicach), a jak paleta stanie w alejce to jedna osoba ma problem, aby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marian1881: nie pracuje w biedronce. Po prostu do niej chodzę, widzę, że czysto to doceniam. ¯\_(ツ)_/¯ A to co mówisz zaprzecza temu co twierdzisz bo problemy biedronki według ciebie wynikają z lokalizacji, czyli jednego z czynników, a nie sklepu samego w sobie.
Jakiś czas temu w Polsce stało się modne i ludzie się szczycą wręcz zdobywaniem podstawowych produktów na promocji/przecenie/ze śmietnika, absolutnie tragiczna moda według mojego małego mózgu powinno być odwrotnie, pan Satszek po wykonaniu swojej pracy powinien wchodzić do Lidla i kupować za zarobione środki to na co ma chęć a nie po pracy pisać magistra z pozyskiwania żarcia ze śmietnika aby zostało na opłacenie prądu/gazu/pck/remontu pałacu suskiego/. S******y pisowskie k*y