Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 980
Pisałem już jakiś czas temu, że u mnie na wsi wybudowali Lidla i robią przeceny codziennie na prawie wszystko -50% już od 2 miesięcy bo nikt tam nie chodzi xD
Sklepu i tak nie zamkną bo w sezonie latem robi za duży obrót.

Na zdjęciu zakupy za 27 zł.
Normalnie w sklepie takie produkty przeceniają dzień przed końcem ważności.

#gownowpis #zakupy #polska #ciekawostki
Caracas - Pisałem już jakiś czas temu, że u mnie na wsi wybudowali Lidla i robią prze...

źródło: comment_1634020650B17yK836bCSOUllFlhex3s.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
ile ja bym dał, żeby w moim rodzinnym mieście był Lidl a nie ta gównem obsrana biedronka, z wiecznie uwaloną, lepiącą się podłogą i paletami zasłaniającymi pułki i blokującymi przejście.


jaranie się lidlem to jeszcze większy obciach niż pisanie półki przez "u".

@kodecss:
  • Odpowiedz
A to co mówisz zaprzecza temu co twierdzisz bo problemy biedronki według ciebie wynikają z lokalizacji, czyli jednego z czynników, a nie sklepu samego w sobie.


@Merdarion_PL: Gdzie jest sprzeczność w tym co mówię? Sieć biedronka wybiera różne lokale i najwyraźniej godzi się z tym, że w tych najmniejszych będzie tak ciasno, że nie będzie dało się utrzymać przyzwoitego standardu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marian1881: taka, że lokalizacja nie jest jednorodna dla całej sieci. Może być zła lokalizacja pod względem miejscem częsta, ale przez wzgląd na to, że nie jest to regułą bo są Biedronki co mają dużo miejsca to nie jest charakterystyczna dla samej firmy. Dlatego mówię, że nie ma znaczenia czy pójdziesz do Lidla czy Biedronki w obu wypadkach masz szansę, że spotkasz syf. Oczywiście, zapewne Biedronki będą miały częściej syf. Nadal
  • Odpowiedz
1. Mirek wrzuca info o przecenach bo nikt nie robi zakupów
2. Inni zaczynają robić zakupy
3. Sklep rezygnuje z przecen bo wszystko schodzi na bieżąco
4. Mirek brak profitu
5. Lidl profit
  • Odpowiedz
@Merdarion_PL: Z tobą to jak ze słupem. Oczywiście, że nie szyld sam w sobie powoduje co się dzieje w sklepie, a lokalizacja sklepu. Lidle zawsze są duże, wystandaryzowane, a biedronki to zgaduj zgadula dopóki nie zobaczysz sklepu na oczy. Dlatego też biorąc dowolny sklep lidla wiem co mnie tam spotka, a z biedronką to gra w rosyjską ruletkę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marian1881: Mój przykład udowadnia, że jednak nie jest to zasada, że Lidle są czyste. Co z tego, że było to w sezonie? Nadal jest to czynnik. Nie twierdzę, że Lidle są tak samo często #!$%@?, ale że tak naprawdę również mogą być. Rozumiem, że są tu fanboje Lidla jak ty, ale przydałoby się trochę sprawiedliwego podejścia do tematu, a nie wsadzania wszystkich sklepów do jednego wora. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz