Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 980
Pisałem już jakiś czas temu, że u mnie na wsi wybudowali Lidla i robią przeceny codziennie na prawie wszystko -50% już od 2 miesięcy bo nikt tam nie chodzi xD
Sklepu i tak nie zamkną bo w sezonie latem robi za duży obrót.

Na zdjęciu zakupy za 27 zł.
Normalnie w sklepie takie produkty przeceniają dzień przed końcem ważności.

#gownowpis #zakupy #polska #ciekawostki
Caracas - Pisałem już jakiś czas temu, że u mnie na wsi wybudowali Lidla i robią prze...

źródło: comment_1634020650B17yK836bCSOUllFlhex3s.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
robią przeceny codziennie na prawie wszystko -50% już od 2 miesięcy bo nikt tam nie chodzi xD


@Caracas: czegoś tu nie rozumiem. To tak jak byś napisał że miejscowy MOPS rozdaje kasę każdemu kto się zgłosi bo nikt ich nie chce. Jak bym miał sklep spożywczy gdzie zrobił bym zakupy po cenach z przed 20 lat to by mi się opłacało nawet 20km w jedną stronę jechać i po drodze
  • Odpowiedz
ile ja bym dał, żeby w moim rodzinnym mieście był Lidl a nie ta gównem obsrana biedronka, z wiecznie uwaloną, lepiącą się podłogą i paletami zasłaniającymi pułki i blokującymi przejście.


@kodecss: myślałem, że Lidl jest wszędzie ( _)
  • Odpowiedz
@Caracas: Kurla, raz mieszkalem w okolicy troszke patusiarskiego osiedla i w moim lidlu zawsze były w promocjach jakies ekskluzif zarcie w stylu lososia, guacamole etc. Tak samo mialem żabkę wyhaczoną gdzie ZAWSZE byly kanapeczki za 50% bo przeciez nikt nie kupi tan kanapki trójkąta nawet za 4 zł, a co dopiero za 8 :D
  • Odpowiedz
@Caracas: Polacy nieprzyzwyczajeni do chodzenia do czystego sklepu z poukładanymi cenami. Takie sklepy to tylko dla szalchty a nie tam dla jakiegoś plebsu. Polski chłop to do biedronki chodzi
  • Odpowiedz
  • 0
@Caracas: ile ja bym dał, żeby w moim rodzinnym mieście był Lidl a nie ta gównem obsrana biedronka, z wiecznie uwaloną, lepiącą się podłogą i paletami zasłaniającymi pułki i blokującymi przejście.


Biedronka pewnie też by miała porządek jakby płaciła CIT na poziomie Lidla...
  • Odpowiedz
@Caracas: no już nie kombinuj bo sklep w Darłowie istnieje od lat (miasto), druga sprawa pisałeś o "swojej" gminie Ustronie Morskie (wieś) dot. covida więc też mogę skoczyć na zakupy gdzie indziej i wkleić screen z paragonem z innego sklepu, o tym, że to świeży Lidl postawiony w te wakacje już nie wspominam
  • Odpowiedz