Wpis z mikrobloga

Jak można nieironicznie oglądać to całe Xayoo industry? Już pomijając fakt, że oni wszyscy są tak wtórni, nawet sposób mówienia podje bali od Majkuta xDDDD Image siedzieć kilka godzin podczas streama, PŁACIĆ im za to, że cię zje bią albo obrażą xDDDDD Jak masz więcej niż 12 lat i ich oglądasz to znaczy, że nie masz więcej niż 12 lat xD
#xayoo #famemma #twitch
fanmarcinamillera - Jak można nieironicznie oglądać to całe Xayoo industry? Już pomij...

źródło: comment_1633970623wGZGLBsPG8cPES5UuJ5Tgc.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
aki, xayoo, suchar i młodziutki akurat nie są cringowi i da się ich słuchać. Za to japczan, vys, holak to strimerzy którzy by byli regularnie poniżani przez Xayoo z 2017/18roku tak jak Luure xD
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera

Są różne typy osób w Internecie.
Jedni oglądają XI, drudzy Ekipę, inni oglądają Team X.

Ale przyznam rację.
Panowie myślą że jak pokrzyczą, że jak kogoś obrażą, jak będą przeklinać, to są wielcy zadymiarze i każdy musi przed nimi klękać.
A jak nie oglądasz, a bodaj nawet nie kojarz jednego z członków XI, to będziesz obrażany przez ich fanów.
W sumie podobnie działa Nitrozyniak.
  • Odpowiedz
  • 14
@fanmarcinamillera
Pamiętam że przy Magicalu w patostrimach zaczęły się problemy a dalej to juz naprawde nie miałem pojęcia o czym do cholery na tym YT #!$%@?ą #!$%@? jakieś xayoo, ekipy, fame MMA, dupiksy #!$%@? z tym gównem co mnie to #!$%@? obchodzi
#pdk
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: ja mam 27 i to jesyni youtuberzy ktorych ogladam, czy tam streamerzy (ogladam shoty na yt), tylko japczana bo jest glupkowaty, nieporadny i patosmieszny i czasem xayoo bo nawet smieszny, a reszty nigdy nie ogladalem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fanmarcinamillera: ten gruby co walczył w fame mma to był śmieszny na początku jak opowiadał o swoim życiu. Już chyba wszystko opowiedział co przeżył i też stał się nudziarzem jak cała grupa xd xayoo wiadomo bezbek i w dodatku kreowanie się przez leszcza na kozaka zasługuje na pogardę
  • Odpowiedz