Wpis z mikrobloga

@kopytko1234 Nie mam nic do tej pani, a za narodowcami nie przepadam, jednak trochę nie rozumiem, dlaczego zdaniem ludzi udział w Powstaniu Warszawskim daje jakąś szczególną kompetencję do zabierania głosu w sprawie roli Polski w UE.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kopytko1234: #!$%@?ąc od tego co robi ten idiota to akurat tu ma rację.
Wykorzystują ich do walki politycznej a oni już ledwo nadążają za obecnym stanem i walczyli za Polskę a nie Europę.

Nagle wszyscy zapomnieli jak to pakty z Francją i Anglią miały nas uratować i wspomóc w walce z Niemcami a okazało się, że były gówno warte i zostaliśmy sami?
@wojtas_mks: Nie rozumiem czemu Cię krytykują. Przecież jest jak piszesz. Co taka babuleńka może wiedzieć o rzeczywistości jak nie ma co tego wymagać od większości tam zgromadzonych. Ludzie przecież jedni i drudzy to zdrajcy. A Wy się dajecie manipulować jak dzieci. Był SK Lampartowa teraz wyjęli Tuska jak krolika z kapelusza. I ten Arlukovic który zaprasza do namiotu żeby pogadać o szczepionkach. Żal mi Was…
mam lepsze rzeczy do roboty szczerze mówiąc xD


@raven_raven: uczestniczenie w partyjnych spędach? xD

A mówiąc całkiem poważnie - to samo pytał mnie poprzedni wykopek, więc odpowiedź na twoje pytanie już padła.