Wpis z mikrobloga

#mirabelkopomusz Jakieś pachnące świeczki poza Pepco?O ile Pepco jeszcze produkuje bo mam tylko jakiś stary zapas XD Ikea się pogorszyła bo nic nie czuję więc kupiłam jakiś polecony i niby kultowy jaśminowy Yankee Candle i... czuć niewiele jak dobrze zawieje xD Chciałam brzoskwiniowy ale sprzedawczyni mówiła że ten będzie lepszy.
interesują mnie owocowe lub jesienne zapachy np jabłko z cynamonem, pomarańcza z goździkiem, wanilia z mandarynką.
  • 10
@daddyissues_: Yankee z tego co słyszałam są mocno przereklamowane, kiedyś kupiłam od nich wosk i też nic nie czułam xd Kupuję zazwyczaj Kringle Candle i jestem zadowolona (seria Zen to moja miłość :P), ale ostatnio dostałam "Czułość" od Natury Rzeczy i chyba jest w zakresie Twoich zainteresowań zapachowych, a i pachnie naprawdę intensywnie: https://natura-rzeczy.pl/pl/p/Swieca-Sojowa-Czulosc-Basic/1072

Ludzie polecają też Woodwick i faktycznie jak raz kupiłam, zachwycałam się jak skwierczy przy paleniu :3 ale
@daddyissues_: polecam yankee ale tylko największe świece, przy małych faktycznie nic nie czuć (używałam wszystkich rozmiarów). Wczoraj zapaliłam 'warm desert wind' i w całym mieszkaniu było czuć (ok 50m2). Plus polecam kupować je w tkmaxx albo limango, da się upolować w fajniejszych cenach.
@daddyissues_: ja tylko uprzedzę, żebyś uważała na psa przy takich świecach - uwaznie obserwuj czy nie ma żadnych zmian zachowania czy apetytu. Plus nie wiem, jak z tymi świeczkami, ale długotrwałe wdychanie olejków eterycznych upośledza psi węch
@r__k: Ciekawa sprawa, nie pomyślałam o tym. Co prawda staramy się palić tylko w zamkniętej sypialni przed snem (pies zasypia w salonie i dopiero w nocy otwiera drzwi) bo ostatnio mamy problemy z zaśnięciem bez świec ale czasem palimy w kuchni i się roznosi. Apetyt i zachowanie to akurat ciężko obserwować bo to taki #!$%@? i wulkan energii że zmieniło się tylko na kilka dni jak był umierający, ale z tym