Wpis z mikrobloga

ogolnie chodzi o to, ze od pewnego czasu bedac juz troche ze swoja #rozowypasek odczuwam negatywne emocje w zwiazku z rzeczami ktore ona robi, a ja wewnetrznie nie chce zeby ona je robila sama lecz gdy robimy je razem jest okej. dla sprostowania dam podam przyklad mianowicie moj rozowy pisze do mnie ze idzie pic alkohol, ja sie triggeruje przez to bo podswiadomie nie chce zeby pila, jednakze nie z tego powodu ze jej nie ufam czy cos, po prostu nie chce zeby to robila i tyle (oczywiscie nie krece z tego powodu afery, bo to bylaby glupota) , no chyba ze jest ze mna to wtedy git xD Nawet nie wiem jak moge nazwac te uczucie, bo nie jest to jakas zlosc czy #!$%@? na nia, moze bardziej cos tj. zazdrosc, ze ona cos robi beze mnie. ciezko mi w kazdym bądź razie sobie wytlumaczyc dlaczego moj umysl wpada w taka pulapke. Dodam tez ze nie jestem zaborczy i na wszystko jej pozwalam ale moglbym dwoic i troic przyklady, ktore opieraja sie glownie na zasadzie oddzielnie nie, razem tak takie jak powyzszy gdzie odczuwam taka sama emocje lecz nie jest to stala regula.
#zwiazki #niebieskiepaski #psychologia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qimek202: Masz prawo się tak czuć. Fajnie że Ci to przeszkadza i możesz nad tym pracować, konkretnie pracuj nad pewnością siebie w związku. Zaczynając od pytania czego nie jesteś pewien kiedy ona idzie imprezować sama.
  • Odpowiedz
@Gumiasz: nie, to nie tak ze ja obawiam sie ze wskoczy na kogos bedac pijana, zupelnie o tym nie mysle chodzi mi o sam fakt picia ale beze mnie co jest tutaj podane jako przyklad oczywiscie. dla lepszej wizualizacji zdarzen moge ci zapodac np analogiczna sytuacje ale z paleniem konopii, co tez wywoluje u mnie takie samo uczucie, gdy ma na przyklad palic w swoim gronie znajomych zamiast ze mna.
  • Odpowiedz
@qimek202: Rozumiem Ciebie. Wyobraź sobie przez chwilę że masz 50lat więcej. Dalej jesteś ze swoją partnerką, macie dzieci, wnuki, macie dom, podróżowaliście, spędziliście całe życie ze sobą i wiesz że to była ta jedyna, jesteś pewien że byłeś dla niej ważny, bo czas Ci to pokazał. Wracamy do Ciebie. Masz 50 lat mniej. I masz prawo nie być pewny, bo nie jesteś Alfa i omega i nie wiesz co czas
  • Odpowiedz