Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#diablo2 #diablo2resurrected

Kim zacząć grać żeby nie zniechęcić się przy dropieniu perfekcyjnego setu pod jakiś build? Grałem lata temu w d2, za dużo nie ogarniam i chciałbym sobie bez spiny pograć żeby się wkręcić. Gram na ps, przyzwyczajam się do gry dopiero. Są jakieś wielkie różnice między battlenetem a singlem, poza tymi oczywistymi?
  • 10
@nons3ns: poza oczywistymi różnicami nie ma żadnych między online, a offline. Oprócz tego, że offline możesz zagrać zawsze, a mi np. teraz coś się #!$%@?ło i nie mogę grać online (nie mogę dołączyć do żadnej gry, ani zrobić swojej :/).

Jak chcesz iść na łatwiznę, to rób pala pod młotki. Czarka też jest dość prosta, chociaż wymaga już więcej skilla niż pal. Jak chcesz się męczyć to rób byle jakiego barba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaczorra: a jakie staty/skille na pierwsze levele pod ten build? Potrzebuje info tylko jak zacząć, bo chce teraz pograć, a w wolnej chwili sobie doczytam wszystko.
@nons3ns: tylko do hammerdina potrzebujesz dobrych itemow, zebt farmic to enigme musisz miec ktora jest droga. Na start lepiej sorke robic bo ma teleport oraz dobry dmg. Roznica jest glownie taka ze sorka musisz uwazacgdzie sie teleportujesz bo jest bardziej krucha, no i jak zrobisz sorke na zimno to niektorych rzeczy nie pofarmisz, ale mefa, andariel krowy to na luzie idzie robic
@hsossd: na piekle już mniej, zwłaszcza jak trzeba stworzyć na początku szkielety i później pchać się w ciasne korytarze bo szkielety sobie stanęły z tyłu a przeciwnik wskrzesza stworki w przejściu