Wpis z mikrobloga

@MrBanana: Dopiero zauważyłeś, że konsolowcy są na każdym kroku dymani na kasę?
To tak jak z drukarkami. Tania drukarka- drogie tusze, droga- tanie tusze. Tania konsola- drogie wszystko inne, drogi komputer- tanie wszystko inne. Tylko na PC masz do wyboru więcej gier.
@kidi1 w jaki sposób pc jest tańszy? Prócz tego abonamentu który jak już ktoś gra online to może kupić za jakieś +- 5zł miesięcznie jak wie gdzie kupić.

Jeżeli nie mówimy o piractwie to jest to najtańsza forma grania. Kupujesz gry w pudełku i sprzedajesz po przejściu z niewielką stratą. Cyfrowo kupujesz klucze za grosze + możesz kupować na pół ze znajomym.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrBanana: pamiętam jak przeżyłem ten szok po zakupie PS4 xD a co lepsze zdążyłem się jeszcze z kimś pokłócić, że wcale tak nie jest, bo pierwsza grą, w której próbowałem opcji sieciowych był akurat Rayman The Legends, który jako jedyny albo jeden z niewielu miał własne serwery i nie wymagał dostępu do PS Plusa xD
@Medonix Jeżeli gra mi się podoba, poświęcam na nią kilkanaście a nawet kilkadziesiąt godzin to czemu miałbym ją sprzedawać? Przecież ją lubię i mogę w każdej chwili mieć ochotę w nią zagrać. Często wracam do tytułów sprzed lat i tylko PC mi na to pozwala. To konsolowcy sprzedają grę żeby kupić kolejną i to jest dziwne.
@kidi1: niewiem, pisałeś, że granie na konsoli jest drogie więc przedstawiłem 3 sposoby na tanie granie, teraz zaczynają się osobiste fikołki preferencji? Każdy ma inne preferencje, może ktoś lubi przejść grę premierowo i sprzedać ze stratą 30zł bo nie wraca do gier. Zawsze gdy najdzie go ochota na powrót może kupić ponownie czy to znów w pudełku z drugiej ręki czy cyfrowo wolność wyboru.

Nawet pomijając to, może od razu kupić
@kidi1

1. "Drogie są gry", przed chwilą ci opisałem że nie są. Nie będę się powtarzał.
2. "Drogie są abonamenty"-chyba dokładnie rzecz ujmując jeden abonament "online" bo prócz niego wszystkie inne jak gamepass czy eaplay są w tej samej cenie co na pc. Tu się w pełni zgadzam, że online powinien być darmowy ale zaś nie róbmy z niego opłaty życia. Jak kupisz na promocji kod to wychodzi +- 10zł miesięcznie.
3.
@Medonix Są drogie i ich cena się utrzymuje dłużej. Na PC ceny spadają szybciej, często nawet do zera.
7 lat to za mało jak dla mnie i jakbym chciał grać we wszystko co lubię musiałbym mieć wszystkie konsole od PS1 włącznie. Nawet jak już bym miał te wszystkie konsole to gier miałbym mniej niż teraz mam na PC.