Wpis z mikrobloga

#seks #rozowepaski
­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­
Pytanie do dziewczyn, ale panów własnym doświadczeniem również zapraszam do dyskusji.
Lubicie jak partner ssie wam sutki?
Jeśli tak, to lubicie jak jak bardzo mocno je ssie?
Pytanie jest całkowicie poważne, ponieważ trafiłem na dziewczynę, która to uwielbia i każe mi to robić tak mocno i do tego stopnia, że aż mi pękają naczynka krwionośne w ustach i na następny dzień ledwo mogę mówić, a o jedzeniu i przeżuwaniu to już nie wspomnę.
Może to wynika z tego, że w drodze ewolucji kobiety zostały przyzwyczajone do ssania sutków przez swoje dzieci? To jestem w stanie zrozumieć, ale dziecko nie ssie tak mocno jak dorosły mężczyzna....
Jakbym jej kazał zamknąć oczy, przyłożył najmocniejszy odkurzacz dostępny na rynku, np. takiego Dyson Cyclone V11 Absolutetekst pogrubiony, który ma aż 185 AW mocy ssania, to ona by to tylko skwitowała: "co tak słabo". Odkurzacz ten posiada silnik cyfrowy Dyson, który obraca się z prędkością 125 000 obr./min, tworząc ssanie mocniejsze niż większość odkurzaczy bezprzewodowych. Dodatkowo generuje siłę o wartości ponad 79 000g, wyrzucając do pojemnika mikroskopijne cząsteczki, jak pyłki, a nawet bakterie.
Tak się składa, że akurat mam na sprzedaż taki odkurzacz. Zapraszam.
Pobierz
źródło: comment_1633790695Sc1XIA94xYTGxwM2CRVv43.jpg
  • 3