Wpis z mikrobloga

Testowanie asortymentu czas zacząć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byłem w KFC kilka razy w swoim życiu, szczerze to zawsze mi smakowały te ich kurczaki i bardzo szanowałem za tabelki z kaloriami i makro. Ostatnimi czasy robiłem w weekendy wypady do #mcdonalds żeby zweryfikować co mam tam ewentualnie dla siebie zamawiać, co mi smakuje. Wypadło na McFlurry, McWrapa oraz EWENTUALNIE szejk czekoladowy. Tym razem będę testować wszystko co ma w ofercie #kfc. Na pierwszy ogień idzie klasycznie Grander (podwójny) i dwa przedmioty które mają w polecanych/popularnych: Sweet Chilli Poke Bowl i szejk o smaku krówki.
Jak myślicie, będzie smakówa? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#jedzenie #jedzzwykopem
  • 10
@Vadzior: @pandolin: Szejk lepszy niż w maku. Granderek nawet niezły tylko sos BBQ jest dość cieżki, raczej nie jestem jego zwolennikiem aczkolwiek całokształt jak najbardziej na plus. Sweet Chilli Poke Bowl naprawdę dobry tylko też tutaj nie przepadam za kukurydzą. Najadłem się, smakowało, czy zamówiłbym drugi raz? Mógłbym ale raczej nie myślałbym o zamawianiu tego za każdym razem jakbym zawitał w KFC. Najbardziej zasmakował mi chyba mózgomrożący szejk o smaku