Wpis z mikrobloga

Marti Wong udostępnił na swoich social mediach następny projekt postaci do gry Little Fighter 2 Remastered. Dzisiaj zaprezentował nam pierwszą z postaci, którą odblokowywało się za pomocą kodu (kto pamięta jaki to był kod?). Chodzi mianowicie o Bata.

Napis obok postaci - "Krwawy nietoperz"

Dotychczasowo zaprezentowano odnowione projekty Davisa, Dennisa, Woody'ego, Firena, Freeza, Louisa, Rudolfa, Henrego, Deepa oraz Johna.

Gra Little Fighter 2 Remastered to odnowiona wersja klasycznej bijatyki z końca lat 90, która uzyskała sporą popularność również w Polsce. Jej oryginalny twórca Marti Wong podjął się odświeżenia swojego projektu i dostosowania go pod obecne standardy. Gra będzie dostępna w czwartym kwartale 2022 roku na Steamie.

Obserwuj tag #littlefighter by być na bieżąco z nowymi newsami.

#gry #nostalgia #steam #staregry #retrogaming
Pobierz Indiger - Marti Wong udostępnił na swoich social mediach następny projekt postaci do ...
źródło: comment_1633785132zQAW6J1lLuZxPfQ7ykJolG.jpg
  • 12
@Indiger: w sumie zawsze mnie dziwiło że to nie była normalnie dostępna postać, w końcu o ile pamiętam poza tym że miała o jeden ruch mniej od standardowych nie odbiegała siłą od szczególnie nich.
@Indiger: Trzymam kciuki że wyjdzie choć postacie wyglądają jak z reklam gier mobilnych i bardzo mnie to boli. Fajnie by było gdyby gra miała workshop by móc pobierać dodatkowe postacie. A samej grze przydałaby się fabuła bo fanowskie klipy sprzed 10 lat udowadniają że potencjał jest niesamowity na ciekawa historię w małej gierce. Najpierw 1.9c potem 2.0a i fanowskie 2.5 choć chyba najwięcej spędziłem na polskiej modyfikacji 3.4 gdzie był polski
@batoxpl: Mimo wszystko myślę, że odświeżenie designu było potrzebne. Było głosowanie dzięki któremu Marti podjął decyzje o jedynie lekkim unowocześnieniu starych modeli, bo były też propozycje całkowitej przebudowy designu. Myślę, że w grze będzie się już to całkiem ładnie prezentowało.
Co do fabuły to ma się pojawić bodajże jeszcze jedna nowa zła postać, więc kto wie? Sam jestem ciekaw na jaką skalę zostanie przebudowana ta gra. Najbardziej cieszy, że będzie wsparcie