Wpis z mikrobloga

@cma_w_czapce: u mnie w firmie brakuje ludzi po zawodzie... Najgorsze jest to że ostatnio dostałem reklamacje bo ktoś #!$%@?ł zły wzór etykiety, błąd ortograficzny. ja też robię bo jestem "sluchowcem" ale w oficjalnych pismach? Jpd.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fexxer: #!$%@? kogo obchodzi dzieciak co wszystko dobrze napisał - niech #!$%@?, a reszta niech będzie uśmiechnięta i niech wszyscy mają pięć i się kochają ()

XD
  • Odpowiedz
@robert5502: Ja jak to widzę to przypomina mi się podstawówka, i widzę jak ja za takie coś dostaje 3, a koleżka co ma bogatych rodziców właśnie taką niezasłużoną 5. A potem szok na koniec szkoły bo w teście gimnazjalnym ze średnią w szkole 3 mam więcej % od tych #!$%@? piątkowiczów.
  • Odpowiedz
@robert5502: normalny nauczyciel, ja pamietam w podstawowce na angielskim jak przetlumaczylem look = spojrzec to glupia #!$%@? dala mi 0 punktow bo mialo być „patrzeć” XD potem nawet jej nawet pokazalem na koncu podrecznika gdzie byl slowniczek, ze bylo tam przetlumaczone look = spojrzec, ale oczywiscie glupia szmata nie przyznala sie do bledu
  • Odpowiedz
ja mam wszystko dobrze i mam 5 a ten się pomylił i ma tak samo jak ja? Szkoła w Polsce jak zwykle niesprawiedliwa


@PanG: Dobrze że życie jest sprawiedliwe xd
Nikt, kto nie jest zawistnym gnojem nie będzie miał problemu że kolega nie pamiętał 1 słowa i też dostał 5. Bo oceny w podstawówce służą raczej do oceny starania i postępów dziecka.
  • Odpowiedz