Wpis z mikrobloga

  • 1
Od miesiąca robię 4x9 i nie już nie wrócę do 5x8. Wychodzi 10% mniej godzin, więc o tyle mniej na koncie się pojawią, ale 3-dniowe weekendy są tego warte
  • Odpowiedz
@konieC_Cywilizacji: nie ma co się obrażać na lewicę. Efektywnie, utrzymanie zdrowia, balansu.... nie każdy jest w stanie (bez badań, stawiam że większość) efektywnie walić dziesiątki czy dwunastki, inna sprawa że 2 dni to trochę mało, 4 na 3 to super rzecz.

Jestem za tym, żeby tydzień pracy był 35h -domyślnie po 7h 5 dni w tyg.
  • Odpowiedz
Woleli byście pracować 6 dni w tygodniu x 6 godzin (niedzela wolna), czy 5 dni x 8 godzin i weekend wolny? i dlaczego


@konieC_Cywilizacji: Z tych dwóch opcji to lepiej 5 dni, ale nie ma opcji, żebym pracował efektywnie 8 godzin dziennie. Raczej wyjdzie coś jak 4 godziny, plus drugie tyle patrzenia w ekran i czekania na fajrant.
  • Odpowiedz
@konieC_Cywilizacji: ja bym wolał 4 dni po 6 godzin, w przypadku pracy umysłowej i tak po 4 godzinach reszta dnia to bardziej udawanie pracy niż praca

a najbardziej to wole prace zdalną i pracowanie tak że robota ma być zrobiona i nikogo nie obchodzi czy pracowałem 3 godziny czy 13 danego dnia i czy zrobiłem to między 9 a 17 czy o 3 nad ranem
  • Odpowiedz
@konieC_Cywilizacji: zależy od wielu czynników

-4x10h -> gdybym chciał się ostro o--------ć
-5x8h -> balans życie-praca-rodzina etc
-6x6h -> gdybym chciał rozkręcać coś po pracy, czy ogólnie się rozwijać i byłbym w stanie poświęcać ten ekstra dzień dla
  • Odpowiedz