Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Myślę nad nowym telefonem. Rozważam iPhone ale nie rozumiem co w nich takiego fajnego, że tyle osób je kupuje. Może mi ktoś wyjaśnić ich fenomen??Bo mam wrażenie że czegoś nie rozumiem. Rozmawiałem w pracy z dwoma posiadaczami #iphone i nikt nie potrafił mi wyjaśnić czemu są takie fajne i co w nich lubi, ale obydwoje mówią "kupuj, zajebiste telefony." jak pytam czemu są zajebiste to nie potrafią odpowiedzieć.

  • 243
@AltCtrlSpace oczywiście że masz rację - używałem M1 i mam kompa osobistego na win10. Winda włącza się tyle co M1 z uśpienia, bo tak to jest co najmniej 3-4 razy wolniejszy jeśli chodzi o odpalanie "od zera".
windows wstaje zauważalnie szybciej, nie mierzylem w sekundach


@AltCtrlSpace: i znowu, co rozumiesz przez "wstaje" - jeśli wstaje jako dosłowne "wake up" to nie da się szybciej niż MacBooki z M1 gdzie jest to natychmiastowe, wrzuciłem nagranie powyżej. Jeśli chodzi o boot, to zależy od tego czy ma się włączony FileVault.
@hansoloxd: żaden ze mnie hakjer, wybieram to co jest dla mnie lepsze i lepiej działa, ajfon niestety tego nie spełnia z dwóch fundamentalnych powodów

1. trzeba go ciągle ładować albo latać z powerbankiem
2. na andka jest multum aplikacji które wspomagają pracę, na ios nie ma nic a jak już coś jest to płatne

wybór jest prosty

miałem szczere nadzieje że 13 pro będzie lepszy ale nie był, telefon za 6
1. trzeba go ciągle ładować albo latać z powerbankiem


@AltCtrlSpace: ja pierdziele, idealny przykład erystyki, masz dosłownie 2 komentarze wyżej porównanie baterii gdzie iPhone rozwala konkurencje, a dalej piszesz swoje mądrości xD

Najgorsze w tym momencie, że to ja jestem debilem bo tracę jedynie czas na dyskusję z takimi ludźmi licząc na jakikolwiek poziom który nie ociera się o dno. Jednak nigdy się nie nauczę.