Wpis z mikrobloga

@waszpan alkohol to dziwka, suki no chce znać.

Są lepsze używki, które nie powodują jakichś negatywnych efektów. Najwyżej trochę ci psyche zjedzą, ale to mała cena za chwilę melancholii.
Pzdr
@waszpan kiedyś miałem plan obrobić wszystkie używki jakie istnieją, ale im więcej czytam tym mniej wydaje mi się realny ten plan.

Marzyć zawsze można xD miłej fazy.

Jak ci się chce możesz napisać jak to w skrócie działa. Zgaduje że to jakiś RC?
@Chlejus: @waszpan: 2C-B to nie RC (choć tu pewnie można się kłócić, zależy od definicji), to substancja pierwszy raz zsyntetyzowana już kilkadziesiąt lat temu przez Alexandra Shulgina, z której to zresztą jest między innymi znany. Więcej info o tym jakie ma efekty, dawkowanie i czas działania na wiki: https://psychonautwiki.org/wiki/2C-B

Jak dla mnie to bardzo ciekawa alternatywa dla LSD, które ma strasznie długi czas działania i jest bardziej "nachalne". Na 2C-B
@maver: to prawda, ja po 40mg 2cb moge normalnie kontrolowac swojego tripa i jednoczesnie moge sobie powspominac stare niedobre czasy i w moment wyjsc z tych nieprzyjemnych wspomnien i powrocic do normalnego fajnego funkcjonowania. 20mg to juz w ogole jest lajcik pod wzgledem headspace, wizuale sa mocne a czujesz sie jakbys byl trzezwy, tylko masz lepszy humorek