Wpis z mikrobloga

Chciałbym gorąco podziękować i polecić miłą współpracę z mireczkami i mirabelkami na tagu
Było mi bardzo miło z Wami pisać o zapachach - wszyscy są tak mili i uczciwi że mam wrażenie jakbyście otworzyli sklep z perfumami to każdy wyszedłby zadowolony i wcale nie z pustym portfelem....a może jednak?
Paczuchy pięknie zapakowane, wszystko szybciutko a ja dzięki temu znalazłem nowe kosztowne hobby.

Dziękuję @huasko za pierwsze zamówienie
Dziękówa @weah
Dziękować @JudeLaw
Podziękować @DonCebulione (choć do tej pory nie wiem czemu nie chciałeś mi napisać po ile był ml żebym sobie w xls wpisał ;-))
Podziękował @GodALLU
Podziękował @messi456
Dziekóweczka dla @pisarzmilosci85 - czekam do czego jeszcze zawołasz ;-)
Dziękówa @InteligentnaZielonka
Dzięki @Minishcap
Dzięks @majkel34
Merci @Miskaryzu
Śliczne dzięki dla mirabelki @EpicOfWar że chciało jej się wysyłać jeden dekancik - łądny tem Amouage Epic Man ale nie urywa ;-) puszczę dalej
Dziękuję pięknie @yellowman za wyjaśnianie i wysłanie swoich GO - są naprawdę na poziomie!
Ogromne DZIĘKUJĘ dla @adekad - Dzięki niemu dowiedziałem się oczywistej prawdy że 1ml =/= 1g XD Dzięki za cierpliwość w obliczeniach matematycznych nad wagą niepełnego flakonu ;-)
Polecam @adekad facet wysłał mi z JUKEJA przez kolegę mój ulubiony TF Soleil Brulant od którego mnie powaliło na punkcie perfum. Dalej uważam że jest najpiękniejszy ze wszystkich jakie do tej pory wąchałem, ale nie przewąchałem jeszcze wszystkiego co mi wysłaliście więc może się wszystko zmienić ;-)

Dzięki Wam (i jeszcze jednemu wariatowi z OLX) przekroczyłem 100 odlewek i na razie muszę się wstrzymać żeby to wywąchać.
No - chyba że mnie coś jeszcze skusi albo ktoś ma brakujący mi na czekliście Nerotic Laboratorio Olfattivo
Większość z moich zapachów to zimniaczki więc boję się jak się zima skończy że dowalę tyle samo letniaczków XD
Z fartem
#perfumy
Pobierz biskitus - Chciałbym gorąco podziękować i polecić miłą współpracę z mireczkami i mira...
źródło: comment_1633720484i4K7S40mXqjjMt0slTK8dO.jpg
  • 14