Wpis z mikrobloga

Witam i zapraszam na rozbiórkę pięciu zapachów: mainstream i nisza. Ciekawe, znane i mniej znane zapachy w przyjemnych cenach.

1. Mancera Cedrat Boise – 1,7 zł/ml (wstępnie 60ml/ od 10ml)
Cytrusowo-owocowy, drzewny, świeży, jasny, z pięknym akordem skórzanym, złożony i niebanalny zapach. W moim przypadku często budzi pozytywne zainteresowanie otoczenia. Mój zdecydowany must-have, polecam, tym bardziej w tej cenie. ;) fragrantica

2. Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Bleu Électrique – 2,6 zł/ml (70ml/ od 10ml)
Raczej nie muszę nikomu przedstawiać bardzo udanej tegorocznej premiery. “Compliment getter”, parametry bez zarzutu. fragrantica

3. Histoires De Parfums 1899 Hemingway – 2,2 zł/ml (90ml/ od 10ml)
“Hemingway” otwiera się ciepłym wiśniowym akordem w otoczeniu nut drzewnych – tak pachniały kubańskie cygara, bez których trudno wyobrazić sobie twórcę literatury XX wieku. Od pierwszych chwil cynamon przyjemnie łaskocze nos, a w sercu odsłania się irys à la Dior Homme. Całość przesiąknięta jest delikatną, chłodną wanilią. Warto wspomnieć o podobieństwach między 1899 Hemingway i Spicebomb, lecz 1899 jest bardziej świeży, głęboki i wytrawny. fragrantica

4. Novellista Oud Venture – 3,0 zł/ml (45ml/ od 5ml)
Do perfum marki Novellista podchodziłem z ostrożnością i lekkim sceptycyzmem, byłem pewien, że nic ciekawego dla siebie nie odkryję. A jednak! Pachniało ciekawie i bardzo-bardzo znajomo, a to dlatego, że jest to zapach, który niewątpliwie kojarzy się z Tom Ford Oud Wood. Parametry wrażenia raczej nie zrobią, ale fanom klimatów Oud Wood polecam. fragrantica

5. Le Couvent Maison de Parfum Tinharé – 2,3 zł/ml (30ml/ od 5ml)
Drzewny, waniliowy, piękny, z kremową słodyczą. 80% DNA Baccarat Rouge 540 EDP, ale bez charakterystycznej sterylności, bardziej lekki i miękki. Nie pierwsze perfumy Le Couvent Maison de Parfum, z którymi mam do czynienia, cieszy jakość składników oraz sam zapach. fragrantica

Dodatkowo:
Mancera Cedrat Boise – flakon z pudełkiem, ~36/120ml. 62 zł

Szkło – 2 zł
Wysyłka – OLX za 1 zł
Realizacja – początek przyszłego tygodnia

Proszę o składanie deklaracji pod postem
Peace ;) 
#rozbiorka #perfumy
Pobierz parfmaniac - Witam i zapraszam na rozbiórkę pięciu zapachów: mainstream i nisza. Ciek...
źródło: comment_1633713278R0Sld67olGtFeWtdlqgr2O.jpg
  • 42