Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
Przed Wami Rudy ćpun (w sumie to Ruda ale przyjęło się Rudy).
Ten o to pomiot szatana ćpa kocimiętkę rosnąca w ogródku. Normalnie szedł i wcinał liście prosto z krzaka. Następnie siadał na tarasie i tak patrzył się w przestworza nicości aby po 10 minutach ocknąć się i #!$%@?ć mnie w rękę za to że śmiałem go pogłaskać.

Linieje jak #!$%@?, przy próbie głaskania ślini się jak #!$%@?, lubi tarzać się w różnego rodzaju brudach jak
#!$%@? no i zachowuje się jak jakiś #!$%@?.

Chyba znalazłem zepsuty egzemplarz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pokazkota #kitku #koty #smiesznykotek #smiesznypiesek #zwierzaczki
Pobierz KanapkaPL - Przed Wami Rudy ćpun (w sumie to Ruda ale przyjęło się Rudy).
Ten o to po...
źródło: comment_1633703861lbJ1ZhK7oUMbTbNGZ8oVTZ.jpg
  • 7
@DestroDevil: nawet wygląda to tak, jakby miał inny układ prążków na pyszczku. Ale możliwe, że tak pada światło i pi prostu jest brudny. Nie wiem czy takie umaszczenie kota jak na drugim zdjęciu jest w ogóle możliwe, wątpię.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DestroDevil: @Pierorzek:
Ten sam, się uwalił w pyle z węgla na podwórku debil.
Jednym z jego ulubionych zajęć jest wytwarzanie się w piasku lub jakimś pyle a następnie dzida do człowieka aby go głaskał. Jak wskaźnik głaskania się naładuje (coś jak w Simsach) to zaczyna się agresja i z dupy zaczyna gryźć łapy, ale to tak mocno że mamie 2tyg się goiło o miała opuchliznę
@KanapkaPL: bawiliście się z nim rękami jak był mały? Jeśli tak to nie róbcie tego. Bo to typowe zachowanie kotów nauczonych, że ręka to zabawka. Trzymajcie ją nieruchomo gdy atakuje to szybko mu się znudzi.
@KanapkaPL: *w poprzednim poście miałem na myśli, żeby trzymać nieruchomi rękę, nie kota.

Też może być tak, że ona wam daje bardzo subtelne sygnały, że czas głaskania się skończył a gdy nie przestajecie to robi się zirytowana.