Wpis z mikrobloga

@TP53: Przeciwienstwo tej naklejki, czyli „dziecko w aucie” to informacja, ze auto moze cos niespotykanego nagleodpierdzielic na drodze. Ja mialem 15-20 sekund od hasla „siku mi sie chce”, zeby sie zatrzymac. I zdarzyly sie glupie manewry.
  • Odpowiedz
Przeciwienstwo tej naklejki, czyli „dziecko w aucie” to informacja, ze auto moze cos niespotykanego nagleodpierdzielic na drodze. Ja mialem 15-20 sekund od hasla „siku mi sie chce”, zeby sie zatrzymac. I zdarzyly sie glupie manewry.


@bacanahali: NIE MOŻE. Ty masz obowiązek się zatrzymać normalnie, bezpiecznie i przepisowo. Najwyżej będziesz miał nasrane w fotel ale to Twoja sprawa.
  • Odpowiedz
@StukilowaRurzowa: Czy wy jestescie wszyscy #!$%@?? @Marcines projektujecie sobie jakies niemozebne sytuacje i we wlasnej glowie nakrecacie jakas spirale #!$%@?. Jak czytam to jedyne co wam przychodzi do glowy, to niebezpieczne nagle hamowanie do zera i jazda jak pirat. Nie ma innych manewrow na drodze?
  • Odpowiedz
@bacanahali:

Tak, z pewnoscia #!$%@? sie pod prad na autostradzie bo dziecko krzyknelo, ryzykujac zycie swoich dzieci. Troszke sie zagalopowales w wyciaganiu wnioskow z dwoch zdan. I drugi mondry @JajaPustynnegoKorwina


1. To robisz te głupie manewry czy nie? Bo głupi manewr na drodze zawsze jest w jakiś sposób niebezpieczny bo mamy do czynienia z kilkutonową, rozpędzoną maszyną, nie wspominając już o innych autach.

2. *Mądry xD
  • Odpowiedz
@JajaPustynnegoKorwina: Czy wedlug ciebie przykladowy manewr „stoje na swiatlach, zapalilo sie zielone, wszyscy pojechali a ja stoje jak cieć bo musze sie odwrocic do dzieci siedzacych z tylu” mozna opisac jako „zawsze niebezpieczny, w rozpedzonej maszynie”? Chyba XD
2. Jednak „mondry”.
  • Odpowiedz
@JajaPustynnegoKorwina: Dlatego pisze, ze wszyscy maja wizje pirata drogowego lamiacego przepisy i stwarzajacemu niewyobrazalne zagrozenie na drodze, a to ma sie nijak do rzeczywistosci. Jak mi dziecko zasnelo w aucie, a widzialem ze daleko na skrzyzowaniu jest czerwone swiatlo, to zwalnialem i sie dotaczalem tak 10 km/h zebym sie nie zatrzymal zanim bedzie zielone. Inaczej dzieciak by sie obudzil, a tego nie chcialem. Manewr glupi, bo jedziesz 10 km/h gdzie
  • Odpowiedz