Wpis z mikrobloga

Heja, zauważyłem pewien mały tip który może Wam pomoc z nofapem, nie myślcie ze odstawianie na całe życie, tylko robię sobie challange np. No fap na tydzień na początek, uwierzcie mi ze będzie łatwiej a po tygodniu będzie satysfakcja. Jest to jedna z metod walk z uzależnianiem.

Jest jeszcze drugi sposób z uzależnieniami, np jeżeli jesteś uzależniony od alkoholu, to najlepiej jakby ktoś cię nagrał jak jesteś pijany, agresywny lub jak wracasz do domu. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak bardzo jest uzależniony.
Jeżeli macie ojca lub matkę auzalezniona od alkoholu, nagrajcie ich i pokażcie jak się zachowywali podczas alkoholu kiedy będą trzeźwi.
Działa szokująco ale 100% skuteczności!

#alkoholizm #uzaleznienie #nofapchallenge
  • 4
  • Odpowiedz
@ArcherID:

W przypadku metody którą opisałeś bedzie trudniej zerwać z nałogiem jeśli z tyłu glowy mam myśl że to tylko challenge na jakis czas, a potem do tego wróce.

Jedyna skuteczna metoda wyjścia z uzależnienia (skuteczna = długotrwała) to zmiana tego w co się wierzy. Nie bez powodu są ludzie którzy z dnia na dzień rzucają nałogi od których byli uzależnieni np 20 lat. Tak, to jest możliwe. Możliwe dlatego że
  • Odpowiedz