Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie internet po pracy i czytam, że TVP straciło prawa do pokazywania skoków na rzecz TVN. Mówię do mojej różowej, że jestem ciekaw jakie będą robić fikołki żeby uzmysłowić swojemu elektoratowi, że zostało to zrobione w sposób nieuczciwy, polityczny, itd. Nie mijają dwie godziny i ćwierćmozgi wydają oświadczenie o tym, że grupa Discovery postąpiła w sposób haniebny i żądają opamiętania :D Już naprawdę mam dość tego zaplutego kanału, haniebnie to oni wywołują u normalnych ludzi odruchy wymiotne. Teraz nie zdziwię się jak na dniach pojawią się paski w Wiadomościach nakłaniające do bojkotu transmisji skoków w tej wrogiej stacji. Elektorat pisowski ma grysik zamiast mózgu więc łatwo będzie nim sterować.

#skoki #skokinarciarskie #tvpis #tvn #bekazpisu #krajzdykty #zenada
  • 4
@swiety1906: To oświadczenie to złoto bo to jest najlepszy dowód na to że PiS gdzie się nie pojawi sprowadza miernoty, stąd ciągłe porażki na arenie międzynarodowej, coraz gorsza sytuacja finansowa kraju.
Jak można rzucać takimi tekstami w stronę firmy która posiada licencję która nas interesuje? I to jeszcze gdy ta firma jest gigantem, mającym za sobą giganta telekomunikacyjnego i mająca za sobą światowej klasy prawników a nie radców prawnych ciągniętych za