Wpis z mikrobloga

Patrzcie na co idą nasze #podatki xd

Przed siedzibą pis-u w #krakow na ul. Retoryka był #protest ws tego co się na granicy dzieje. O ile o samym proteście nie wiem co myśleć to wiem co myśleć o bagietach które przyjechały spisywać rodziny z dziećmi które przyszły malować kredą na chodniku hasła typu "żaden człowiek nie jest nie legalny".

Do kilku "protestujących" osób przyjechała suka z ośmioma policjantami.
Wszyscy uczestnicy dostali wezwanie na przesłuchanie a miejsce zajścia zabezpieczają technicy kryminalistyki :D
RisingKnee - Patrzcie na co idą nasze #podatki xd

Przed siedzibą pis-u w #Kraków n...

źródło: comment_1633623239FGscvoMmIsgZvwRpna0e1T.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@RisingKnee: Nic nowego, za Tuska musiałem dymac na przesłuchanie 200 km po protescie, a ze nie mieli co mi przyklepać to byłem podejrzany o smiecenie. XD Stare metody ta sama #!$%@?ła policja.
  • Odpowiedz
@RisingKnee: ciekawe jakby iść za taką rodzinką do ich domu i wejśc im do mieszkania i zacząć używać ich rzeczy i mówić przecież nikt nie jest nielegalny xD


@alteron: Już #!$%@?ąc od tego iks #!$%@? de
  • Odpowiedz
Nic nowego, za Tuska musiałem dymac na przesłuchanie 200 km po protescie, a ze nie mieli co mi przyklepać to byłem podejrzany o smiecenie. XD Stare metody ta sama #!$%@?ła policja.


@Cineczeq: Pewnie tylko zapomniałeś dodać że ro*łeś na tym proteście przystanek.
  • Odpowiedz
@Moisze: Tak, #!$%@? przystanek, ale dostałem wezwanie za śmiecenie na którym to miliciant przesł#!$%@?ący nawet nie wiedział czym i gdzie smiecilem. Potem się nauczyli to chociaż było zakłócanie porządku, ale sądy to potem umarzały. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RisingKnee Tak tak, na bank dzieci to rysowały i pisały, 5latki przyszly bo myslaly ze rodzice mają po kolei w głowie ale nie, rodzice wykorzystali dzieci do manifestowania swoich poglądów. Słabe.
  • Odpowiedz
@szymi9191: wiesz jak masz dziecko i chcesz gdzieś wyjść po południu to możesz zamówić opiekunkę żeby z dzieciakiem została albo zabierasz je ze sobą. Jak masz dziecko i po drodze z przedszkola wejdziesz do sklepu to wykorzystujesz dziecko do robienia zakupów? Serio? :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@RisingKnee: #!$%@? mać! XD

@alteron: wszystko jedno, w normalnym kraju rodzinka sobie protestuje, rządzący mają to w dupie lub nie, a kredę zmywa jutrzejszy deszcz XDD a tutaj...ehh szkoda gadać szkoda szczepić ryja!
  • Odpowiedz