Wpis z mikrobloga

Patrzcie na co idą nasze #podatki xd

Przed siedzibą pis-u w #krakow na ul. Retoryka był #protest ws tego co się na granicy dzieje. O ile o samym proteście nie wiem co myśleć to wiem co myśleć o bagietach które przyjechały spisywać rodziny z dziećmi które przyszły malować kredą na chodniku hasła typu "żaden człowiek nie jest nie legalny".

Do kilku "protestujących" osób przyjechała suka z ośmioma policjantami.
Wszyscy uczestnicy dostali wezwanie na przesłuchanie a miejsce zajścia zabezpieczają technicy kryminalistyki :D
RisingKnee - Patrzcie na co idą nasze #podatki xd

Przed siedzibą pis-u w #Kraków n...

źródło: comment_1633623239FGscvoMmIsgZvwRpna0e1T.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RisingKnee:
do włamań technik nie przyjeżdża, a jak przyjeżdża to co najwyżej bierze wkładkę zamka, żeby pokazać, że zrobił cokolwiek a tutaj sceny jak z jakiegoś serialu kryminalnego ( _)
  • Odpowiedz
@jakisnick4: No nie tylko umarzają, jak mi zdemolowano samochód, to policja mnie najpierw MNIE wzięła na bęben, wzięli na alkomat sprawdzili mój telefon DA FAQ i następnie zasugerowali że może ja sam sobie uszkodziłem samochód i dopiero po trzech miesiącach umorzyli. Edit: jeszcze musieli sprawdzić czy samochód nie jest kradziony samochód to średniej jakości auto warte 700 € z 2008 roku zarejestrowany za granicą
  • Odpowiedz
@alteron: w jaki sposób porównałeś wejście do czyjejś nieruchomości i używaniu cudzej własności do pisania jakichś bazgrołów przed siedzibą partii politycznej xd?
  • Odpowiedz
@RisingKnee: a jak ja zadzwonilem na psy, ze mi typ zablokowal wyjazd z parkingu, bo stanal w strefie zamieszkania w niewyznaczonej strefie, to mi powiedzieli, ze maja lepsze rzeczy do roboty i zaczeli grozic, ze jak przyjada i nie stwierdza wykroczenia, to mnie jako swiadka beda ciagac. Ten kraj ma takie uslugi publiczne, jakim ma obywateli. Zrobia wszystko zeby uprzykrzyc zycie, ale o pomocy komus to nie ma szans. Oczywiscie
  • Odpowiedz
@nemesis238: jak tobie kiedyś nie będzie się podobało to co robi rząd i wyjdziesz na ulice protestować to mam klaskać jak będą wprowadzać cie w kajdankach do radiowozu? Czy może nie będziesz protestować bo tobie się wszystko podoba? A może nie protestujesz tylko korzystasz ze swoich demokratycznych możliwości tylko przy urnie raz na 4 lata?

Nie mam zdania na temat tego co się dzieje bo to skomplikowana sprawa ale #!$%@?!
  • Odpowiedz
@janusz00: jak mi tort ukradli to też technik nie przyjechał, odcisków palców nie sciągał, dowodów nie zabezpieczał. A ru takie cyrki do rysunków kreda na chodniku. No po prostu jaja.

Ciekawe czy rozstawili namioty żeby deszcz przypadkiem dowodów nie zniszczył
  • Odpowiedz